Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Strandon ismerkedés. Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandon ismerkedés. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Nemsokára jön a jó idő, ezért jó helynek tűnik a standokon ismerkedni. Tudnátok esetleg tanácsokat adni? Még elég kezdő vagyok ebben. Ja, és nem vagyok az a nyomulós típus. Előre is köszi a válaszokat! :))

15/L


2016. ápr. 14. 16:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kis vödröcskébe vizet veszel, kinézel magadnak valakit és a kis vödröcskédből rálocsolod és kész!
2016. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Első nagyon kis vicces ;)(
2016. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon vicces az első. Kösz, de valakinek egyéb más ötlet? Az oké, hogy amikor mondjuk kajálós helyen vagyunk rámosolygás vagy szemezés?
2016. ápr. 14. 16:44
 4/19 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, ha majd strandon leszel, olyan fiúval próbálj meg ismerkedni aki egyedül van. Szerintem ez sokkal egyszerűbb mint a haverok előtt égetni magunkat. :D és valószínűleg így nem izgulnál annyira. Egyébként én mindig attól félek, hogy ahogy idősödöm egyszercsak elkezdenek majd leszólítgatni a fiúk a strandon. :D Írtó zavarba jönnék és nem tudnám hogy zavarjam el őket onnan.
2016. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#4 Köszi a választ. Tökre igazad van! Egyébként a leszólogatás, amit írtál velem már többször előfordult, és nem csak strandon. De akkor még nem szerettem volna pasit. Szerintem felesleges emiatt aggódnod, mert ha olyan a srác, hogy a haverjaival van és úgy szólogat, akk csak nagy a szája. xd Olyankor vagy rezzenéstelen arccal menj el mellettük, vagy nézz rájuk lesajnálóan/rázd meg a fejed, de rájuk is mosolyoghatsz, akk csak még jobban bejössz majd nekik mert látják, hogy van önbizalmad. :DD
2016. ápr. 14. 17:02
 6/19 Ask Me válasza:

Írhatnám hogy bízd magad a sorsszerűségre,ami nem is olyan rossz tanács de néhány apróság még jól jöhet ha már strandon való ismerkedésről beszélünk.A csajok és a fiúk lehet utálni fognak de ez van:

Ha nagy szerszámod van, kényelmesen passzos úszónadrágot. Jól álljon. Ha nem látványos, akkor lazább feketét. Ja és egy kocka hasat is beszerezhetsz és napozz! Napszúrástól óvakodj.Így drasztikusan megnőnek az esélyeid. Sokan hurrognak de ez a valóság. A legtöbb csaj és fiú figyel, kémlel és viszonyít. Ez normális ezért kár tabuként kezelni.

A legfontosabb legyél jókedvű és élvezd a strandot. Ha ismerkedni akarsz nem elég ha megmutatod hogy ott vagy, döntsd el ki tetszik és figyeld.Sétálj el előtte, a szándék még ne legyen feltünő, érzed azt úgyis ha figyelsz hogy van vagy nincs esélyed a lány vagy fiú gesztusaiból ha érted őket. (Leginkább azt figyeld hogy ott van e a barátja :D.)

Ha nincs csak csajok, vagy csak ő akkor ha nem is a strandon de utánna vmelyik club ban keresd meg. Ha a strandon jók voltak a 'rezgések'jók lehetnek a club ban is. A többi rajtatok múlik.Az ismerkedésben nincs garantált nyeremény. Vagy vagy. Aki ismerkedik annak a kudarcot is el kell viselnie. Sok sikert! Csak szex vagy komolyabb volt a cél? Ez némiképp változtat a dolgokon. De majd legközelebb :) Sok sikert.

2016. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Ask Me válasza:

Hoppá...egy fontos tény elkerűlte a fugyelmem: lány vagy.

Háát akkor fordítsd át az általam leírtakat a te perspektívádnak megfelelően.

Bocsánatot kérek. Úgy jártam mint a sportszeletes csávó: ő is mindíg csak segíteni szeretne aztán meg ....

Nincs harag?

2016. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#6 Köszi a választ! Igaz, persze, hogy a külső az első a strandon. Egyébként lány vagyok szóval az első része vicces. És nem csak szex miatt ismerkednék, sőt. Az első része nagyon tetszett a válasznak, hogy bízzak a véletlenben. Nagyon igazad van, mert ha ráparázok tuti semmi nem fog összejönni, de ha csak úgy élvezem a strandolást az látszik a kisugárzásomon is. :))
2016. ápr. 14. 17:11
 9/19 anonim ***** válasza:

Neked 15 éves lány létedre nem kéne strandon ismerkedned....

Miért pont strand? Jaa, mert ott látják a melled meg a pi.csádat :)

2016. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#7 Nem, nyugi nincs harag. :)) És am tényleg köszi a választ, mert jókat írtál.
2016. ápr. 14. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!