Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Strandon ismerkedés. Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandon ismerkedés. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Nemsokára jön a jó idő, ezért jó helynek tűnik a standokon ismerkedni. Tudnátok esetleg tanácsokat adni? Még elég kezdő vagyok ebben. Ja, és nem vagyok az a nyomulós típus. Előre is köszi a válaszokat! :))

15/L


2016. ápr. 14. 16:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#9 Már bocsi, de ha körülbelül semmit nem tudsz rólam, miért kezdesz el ilyeneket írni? Szerintem ezzel csak magadat írod le. Értem, hogy a legtöbb lány ilyen, de én nem amiatt szeretnék ott ismerkedni. Ennek az egésznek teljesen egyszerű oka van. Mivel nem járok szórakozóhelyekre és a fesztiválra sem hiszem, hogy megyek, igen, éppen a korom miatt, ezért gondoltam, hogy strandon jó ötlet. De szívesen meghallgatom, azt is, ha mondasz valami jó ismerkedési helyet.
2016. ápr. 14. 18:19
 12/19 anonim ***** válasza:

#11: "De szívesen meghallgatom, azt is, ha mondasz valami jó ismerkedési helyet."

-park

-kávézó

-iskola

-rendezvények

-könyvesbolt

-utca

-tömegközlekedés (mondjuk ezt nem ajánlom)

-kirándulás

-túra

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de tudok még.


De neked 15 évesen nem kéne ilyen görcsösen párt keresni. Az ilyen lányból neekem az áradna, hogy pasizós, ami nálam kapcsolatra kizáró ok lenne.


Nem hiszem, hogy 15 évesen annyira égető szükséged lenne rá, hogy még azt se tudd megvárni, hogy más kezdeményezzen. Ugyanmár :)


Ha nem vagy nyomulós típus, akkor ne is viselkedj úgy. Hidd el, többre értékelik.

2016. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12 Köszi a választ. Nem keresek görcsösen párt. Én csak annyit írtam, hogy szívesen ismerkednék. Akár még jó barátságok is kialakulhatnak. Tudom, hogy a szerelem olyan, ami jön magától akkor amikor kell. És egyébként pont nem vagyok az a nyomulós, pasizós típus, bocsi, ha ez jött le. :))
2016. ápr. 14. 19:06
 14/19 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy a szerelem olyan, ami jön magától akkor amikor kell. És egyébként pont nem vagyok az a nyomulós, pasizós típus, bocsi, ha ez jött le. :))"


Ha szerinted magától jön, akkor miért akarod keresni? Akár a strandon, akár máshol. Hisz te mondtad, magától jön.

Én pont a nem nyomulós, nem pasizós lányokat szeretem például. Ez a jobbik típus. Nem értem, ha nem vagy pasizós típus, akkor miért akarsz strandon (vagy bárhol) pasizni.

ÉSzre vetted, hogy mindkét mondatod szöges ellentéte a valóságnak?

2016. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 Már bocs, de egyáltalán nem ellentéte. Az, hogy mondjuk nyílt vagyok, nem azt jelenti, hogy nyomulok is. És arra meg, hogy jön magától nem úgy gondoltam, hogy otthon ülök a szobába, és egyszer csak van, hanem ahhoz ki kell mozdulni, és ismerkedni kell. :))
2016. ápr. 14. 19:28
 16/19 anonim ***** válasza:

Továbbra is azt gondolom, hogy 15 évesen neked nem kéne,hogy ez ilyen égetően fontos legyen......inkább várd meg,hogy hozzád menjen valaki ismerkedni, mint te kezdeményezz. Mert ismétlem, nem 15 évesen kell pasikat leszólítgatnod, nameg tök mindegy, hogy itt leírod, hogy nem vagy pasizós jellem, ha az ellenkezőjét teszed. Ez pedig ismétlen, sokunknak nem szimpi.


Látom,hogy rád nem lehet hatni, nem is válaszolok többet :D

2016. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16 Jó, akk ne válaszolj. Egyébként teljesen félreértetted az egészet, mert én soha nem megyek oda egy fiúhoz sem, úgy, hogy én kezdeményezek. Ilyen témában én is a régi, de jól bevált módszert szeretem, ami azt jelenti, hogy mindig a fiú kezdeményez. És utólag is elnézést és bocsánat, ha félreértette valaki a kérdést, biztos nem jól tettem fel. Nem én szeretnék odamenni valakihez, hanem ha mondjuk ő közeledik felém, hogyan reagáljak. Ez lett volna az alap kérdés. Nade sebaj, én kérek bocsánatot, ha félreértetted. És már csak annyi, hogy még, így lányként is rosszul vagyok az olyan lányoktól, akik nyomulósak és mindig a pasizáson jár a fejük. :))
2016. ápr. 14. 19:56
 18/19 anonim ***** válasza:

Telepedj olyan helyre, ahol rád lát az, aki tetszik. Mindenkinek nem kell mutatni, de aki tetszik, annak mutasd, hogy egyedül vagy.

Bohóckodj a vízben, csinálj bukfeceket, kézenállást, cigánykereket, stb.

Menj csúzdázni, és aki tetszik, javasold, hogy csússzatok együtt.

2016. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
menj el 1-2 barátnőddel, barátoddal a strandra. Aztán aki szimpi, hívjátok el röpizni, teniszezni, pingpongozni, vagy stb. Aztán ha szimpik vagytok, úgyis megkérdezik majd, hogy meghívhatunk egy italra (üditőre)? :)
2016. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!