Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 1éve járok egy fiúval, közben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1éve járok egy fiúval, közben többször szakítottunk, de mindig kibékültünk. Szeretném ha kibékülnénk, novemberben szakítottunk. Elmondtam neki hogy nekem még mindig tetszik. Mit csináljak most? 14/L

Figyelt kérdés
Tavaly január óta együtt voltunk, találkozgattunk sokat. 2xkezdtük előlről. Nekem nagon hiányzik,és nem csak tetszik, hanem szerelmes vagyok belé. Más érzés mint amilyen szokott lenni. Írtam neki, tudja hogy én szeretném 3.szorra is újra. Azóta nem beszéltem vele. Írjak neki mégegyszer? Vagy találkozzunk és ott beszéljek vele? Mit csináljak? Azt ne mondjátok hogy adjam fel, mert nem fogom.

2016. ápr. 14. 16:22
 1/2 anonim válasza:

Ezzel mar el is dontotted, hogy mit csinalsz.☺ Marmint azzal, hogy azt irtad nem adod fel.

En nem futnek olyan utan, aki nem akar engem. Ertem, hogy te szerelmes vagy, de ha o is az lenne mar ujrakezdtetek volna harmadszor is.

Miert szakitottatok ketszer is? Lehet, hogy a srac ugy gondolja ennek igy nincs ertelme, mert nem mukodott 2x, miert pont harmadszorra sikerulne?

Azert szurkolok. Van meg fiu a vilagon.

2016. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is teljesen ez volt a szitu, csak nálunk úgy történt, hogy amikor utoljára "újra összejöttünk", és annak is vége lett, akkor nagy veszekedések között szakítottunk.

Szerintem semmi sem lehetetlen, simán összejöhetsz újra a fiúval, de számolni kell a legrosszabbal: Örökre utáljátok egymást, és sosem beszéltek. Mi ráadásul egy osztályba is járunk, de szeptember óta egy büdös szót nem váltottunk egymással.

Természetesen nem azt mondom, hogy veletek is ezt történhet, hisz lehet, hogy ti teljesen másmilyenek vagytok, csak leírtam, hogy lásd, hogy velem mi történt.

Ha szeretnél vele újra összejönni, akkor sok sikert!

Viszont azt nem írtad le, hogy honnan ismeritek egymást. Úgy könnyebben tudnánk segíteni, abban, hogy újra összejöjjetek.

15/F

2016. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!