Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogilove kérdése:

Szerintetek mit csináljak ha tetszik egy fiú de közben valaki mással járok akit még szeretek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
akaszd fel magad a legközelebbi fára.
2016. ápr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először is döntsed el, hogy melyikkel érzed jobban magadat, és azt válasszad...vagy ha azt választod, aki csak kinézetre tetszik...akkor akaszd fel magadat a legközelebbi fára...
2016. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Képzelem mennyire szeretheted,ha közben más tetszik...

Mivel más tetszik ezért szerintem szakíts azzal,akivel jársz és mondd el a másiknak,hogy tetszik.De ha az a fiú elutasít,az már a te bajod..

2016. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vmi bő infó kéne(pl kor stb) mivel sok a 12 éves akinek barát/barátnője van és nem tud mit kezdeni vele. Amugy te csak érzed hogy a srác menyire jön be....ha nagyon akkor a másikat nem is szereted hanem nem akarod úgymond megbántani és mivel nem akarod megbántani ezért az "agyad" úgy nyomja el hogy "még szereted".
2016. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta tetszik az új fiú és a másikkal mióta vagytok együtt. Ez ezért fontos, mert lehet hogy az új csak egy röpke fellángolás. Előfordul az ilyen, akaratlanul és ettől még szeretheti a régit. Sőt őt szereted, a másik csak tetszik. Ott a lehetősége annak hogy vele jobb lenne, de az is hogy elutasít vagy hogy rosszabb. Ha több hónapja ki se bírod verni a fejedből az újat és a régit emiatt nem bírod ugyanúgy szeretni, akkor szakítsatok. Ha fellángolás és próbálsz tenni ellene hogy ne legyen mélyebb, vagy magától elillan, akkor megakadályozható a szétmenés. Neked kell mindképp dönteni.
2016. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem, ha az a fiú aki tetszik neked tudod, hogy te is bejössz neki szakíts azzal, akivel most jársz. Azért mondom ezt, mert általában addig nem teszik nekünk más, amíg valakivel járunk és szeretjük. Azzal szerintem semmi baj nincs, ha ilyen történik, legalább megtudtad, hogy igazából nem is olyan tökéletes a kapcsolatod. Remélem érthető voltam. :DD
2016. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mivel azt irtad szereted, a masik pedig csak tetszik, miert szakitanal vele? Valoszinu, hogy azert vagytok egyutt, mert o is szeret teged. En nem dobnek el valakit magamtol, csak mert ismerek valakit, aki jol nez ki. Amugy meg, ha nagyon akar teged az a masik srac ugyis odamegy hozzad es elmondja, hogy tetszel neki.
2016. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha igazán szeretnéd, nem tetszene más...
2016. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!