Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiú vagyok, tetszik az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok, tetszik az egyik lány osztálytársam, BFF-ek vagyunk, vagyis legjobb barik de nem szerelemből. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
És nem régen megtetszett nekem. Az osztályból a többiek folyton ezzel zavarnak minket. Nagyon sokat szoktunk beszélgetni, vagy amikor osztállyal mentünk, akkor egymás mellet mentünk és beszélgettünk. Van baráti karkötőnk is. De ha megkérdezik akkor mindig azt mondja, hogy nem tetszek neki. Szoktunk egymásnak csokit is vinni. Ha megyünk valahova, akkor engem kér meg, hogy megfogjam a cuccát. Mit tegyek?

2016. ápr. 14. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja hogy nem tetszel neki, akkor nem hinném hogy lenne esélyed nála
2016. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 5bence5 válasza:
Ismerős érzés, ez amit le írtál az télleg az hogy nagyon jó barátok vagytok, két választásod van szerintem hogy megmondod neki hogy tetszik neked, vagy maradtok csak barátok.
2016. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nagyon sokszor úgy csinál,mintha szeretne,például néha elkezdi simogatni az arcom, meg olelget.
2016. ápr. 14. 20:07
 4/9 J Lukenem válasza:
figyi, örök szabály: ha a barátság zónába kerülsz, onnan soha nem jutsz ki. 24 / f
2016. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi az a "BFF"? Mármint minek a rövidítése? :D

Na, ez elég bonyolult. Nem friss kapcsat, nem most ismerted meg. Ha tényleg a legjobb barátok vagytok, akkor elég kockázatos lenne, ha megtudná... mármint ha te mondod el neki, hogy tetszik neked,, lehet veszélybe kerülhet a barátságotok akár. Szóval óvatosan... Így gondolom már jeleket sem tudsz küldeni neki, nem lennének " különöaek". De ha nen tetszel neki... Illetve ezt már saját magad kérdezted tőle? milyen az ő ideálja kérdés például.

2016. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Best Friends Forever ;) (legjobb barátok örökre) amúgy kettesben igaza van. :/
2016. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3*
2016. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ezt Dezső Bence is megválaszolta! :D

Szerintem attól még,hogy megkérdezik tőle és tagadja az nem biztos,hogy így van.Lehet,hogy fél bevallani vagy esetleg attól,hogy te nem érzek iránta ilyesmit. Ezt neked kell megkérdezned tőle akkor amikor kettesben vagytok.

2016. ápr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen!!!! Láttam a videóját! Amúgy ezt egy barátom kérdezte nem az én helyzetem:)
2016. ápr. 19. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!