Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Ki mit tenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ki mit tenne a helyemben?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, volt egy legjobb fiú barátom, akivel 9.ben ismerkedtem meg mert az osztálytársam. Nagyon jóban voltunk egy évig kb aztán összevesztünk. Most kezdünk úgy ahogy újra barátkozni, már volt h kihívott suli után beszélgetni meg ilyenek, de az összeveszésünk soha nem kerül szóba ezért azt megbeszélni még nem tudtuk, de imádom hogy akár 2 órán át is el tudunk beszélgetni megállás nélkül, és beleszerettem, bár már régebben is tetszett kicsit. Most valentin napon valahogy a tudtára akarom adni, mert sosem tudtam eldönteni h ő mit érez, mivel néha olyan velem mint a kisfiúk a kislányokkal az oviban, hogy húzogatják a hajukat meg ilyenek, pl dobál apró hülyeségekkel meg beszólogat de utána meg mosolyog. De a baj az hogy én úgy tudom h nem tetszem neki mivel egy barátnőm nagyon óvatosan megkérdezte, és olyan volt a reakciója mintha élőben előttem kérdezték volna meg, és tagadni akarja, de lehet tényleg úgy gondolja. Ezért nem tudom mi legyen:( Légyszíves adjon jó tanácsot aki tud, bármilyet...

2016. febr. 9. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha úgyis most kezdtek újra barátkozni, célozz rá, vagy egyenesen mond meg neki, (a lényeg, hogy tudasd vele) hogy te nem csak barátként fogadnád el a közeledését... Ha mégsem gondolt a srác ilyenre, maximum lesz egy kínos pillanatod, de ha mégis tetszel neki, te nyertél.
2016. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!