Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megmondjam neki, hogy bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek úgy érzem bejövök és ő is bejön nekem. Nemsokára mindketten elutazunk egy kirándulásra és elképzelhetőnek tartom, hogy ott este történjen valami. Mármint lehet meg kéne mondanom neki ott, hogy bejön nekem? És miután elmondtam, megcsókoljam?? Ha április végén lesz az utazás kéne neki előtte írnom valamit, mivel eddig nem nagyon beszélgettünk? Mit írjak neki? 17/f

2016. ápr. 15. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el majd neki hogy tetszik :) nem szabad elhalasztani a lehetőséget :)

és jó ötletnek tartom hogy írj neki, beszélj vele .. csak általános dolgokról pl hogy van stb stb...

19/L

2016. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Flipper9159 válasza:
Mond neki: Júlia elő a dudákkal!
2016. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!