Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön a csaj, de komolyat nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a csaj, de komolyat nem szeretnék tőle. Megmondjam neki?

Figyelt kérdés

20 vagyok. Van egy 15 éves lány a suliból, ő kezdeményezett nálam, én észre sem vettem volna, igazából nem ez a célkorosztályom. De ez a lány tényleg nagyon jól néz ki, viszont járni nem akarok vele, ennek ellenére nagyon szívesen megfektetném. De attól tartok, hogyha elmondom neki, hogy komolyra biztosan ne számítson, csak testiségre, lehet, hogy megszakítja velem a kapcsolatot. Viszont elbukni sem akarom a helyzetet, tehát fenntarthatom a mostani állapotot, hogy néha beszélünk suliban, aztán csak sikerül elkapnom valamikor.


Ti mit tennétek?


2011. nov. 24. 18:04
 1/10 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
100%
Gyere hozzám, én verek beléd egy kis tisztességet, ha anyukádék eddig nem tették meg...
2011. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Aztán ha megfekteted vállalod a felelőséget kiskorú megrontásáért ? :)

Nem értem mi bajod azzal az 5 évvel :) 5 év még semmi :)

Attól még lehet egy " virágzó kapcsolat" és ha te lennél neki idővel az "első intim kapcsolat" még jobban szeretne,bízna benned. Másrészt meg ne használd ki...ne kezdj ki vele, ha csak arra kell ^^ előbb leírtad, hogy kapcsolatot nem akarsz, de azért meg b*sznád...keres magadnak egy olyan lányt akivel ilyesmit csinálsz, ne egy ártatlan szegény 15 éves fiatal KISKORÚ lányt .... !!!


23/L

2011. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó,tiszteletlen f*sz :$ 2. voltam

23/L

2011. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
mond meg neki hogy nem szeretnél komoly kapcsolatot és ha megérti megérti ha nem nem >< és mit tennék?? Hát oda mennék hozzá ˇsziaˇ figyelj nem szeretnék komoly kapcsolatot jól nézel ki de te nem vagy a korosztályom. Ennyit kellene mondani :D
2011. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Big Boss ***** válasza:
0%
a lányok is élvezik ugyan úgy... és hidd el, ha jól néz ki akk, már rég "leszakították azt a virágot" amúgy is nem fogsz egy szexért ülni...... am meg oszt társam is 16 éves(lány) tetszett neki egy 20 éves fiú, voltak beszélgettek egyszer kúrtak egyet a csávó kocsijában oszt kész, a lány akart tőle v mit, de a csávó úgy nem oszt annyi, de a csaj nem ribi tényleg jól ismerem nagy haverom, nem is volt sok pasival, de azt mondta egy laza mondattal, de "én is élveztem, most mit izguljak rajta, ennyi volt szép volt" ne aggódj nem lesz nagy lelki törés neki..
2011. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Boss: ne anyádból meg a lányhaverokból indulj ki, igenis törés lehet, ha átbasznak valakit...
2011. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Főleg ilyen fiatalon
2011. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1. Eddig terjed a kreativitásod, hogy egy számítógépes játék főszereplőjének nevét használod felhasználónévnek? Vagy csak ekkora kocka vagy, és frusztrált vagy, hogy ez nálad nem így működik?


2. és 3. [link]


Először tájékozódj, aztán utána dobálózz a megrontás fogalmával.


4. Én is valami hasonlóra gondoltam.


5. Nem is baj, ha már leszakították, úgysem szeretek hentesmunkát végezni.

2011. nov. 24. 18:34
 9/10 anonim ***** válasza:
bolondok.
2011. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na megmondtam neki, hogy nagyon bejön, külsőre és emberileg is, de jelen helyzetben ne számítson komolyra tőlem.
2011. nov. 25. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!