Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, akibe reménytelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akibe reménytelenül szerelmes vagyok. Mit tegyek? Fiúk! Számotokra taszító, ha egy lány próbálkozik? Szerintem a fiú. Nem is tudom, hogy mit érez. Szoktunk beszélgetmi, de semmi más.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 15. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem annyira de azért inkább csak utalgas
2016. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is az a legjobb, ha nem nyomulsz rá, de utalásokkal bátorítod arra, hogy közeledjen feléd.
2016. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az se baj ha te kezdemenyezel 19/fiu
2016. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
A lányokra ráfér a szenvedés.
2016. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor a lány próbálkozik, az adhat túlzott önbizalmat, ami, ha megmarad, később gond lehet. De csak akkor marad meg, ha már bunkó "társaság közepe" ember.

De nem feltétlenül taszító, azért lehet jól csinálni, de azt majd remélem, egy lány fogja leírni.

Ne félj, ha barátok vagytok, nem lesz baj :)

2016. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én ürülnék neki hogyha egy lány kezdeményezne, beszélges vele és majd mondel neki hogy szerelmes vagy belé, egy fiú mindíg ürül hogya van egy barátnője(:
2016. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!