Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek valakibe ugy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek valakibe ugy szerelmes, hogy nem tudok rola? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés
Ott kezdodik az egesz hogy képtelen vagyok baratnot szerezni(sok lány van aki tetszik,de nem az igazi) de, Van egy lany akivel nagyon joba lettunk az utobbi idoben.(eleinte nem ereztem iranata semmit, kesobb szexualis vonzalmat kezdtem erezni es most nem tudom...) Szoval naprol napra egyre jobban elvagyunk. 2hete volt egy lány aki összeakart jonni velem,de en lepattintottam(pedig minden almom egy baratno),arra gondolva, hogy mivan ha elvesztem azt a lányt, akivel nagyon joba vagyok...nagyon fontos nekem.. És eljatszottam a gondolattal hogy ha ez a lany akivel joba vagyok csinalta volna ezt akkor orultem volna neki, és azert nem akarok ismerkedni mas lányokkal mert ott van ő... (Mellesleg az is felvetodott bennem h meleg vagyok mert keptelen vagyok egy lanyt se szeretni...de utana elvetettem mert a fiuk nem vonzanak..) szoval a vele valo baratsagom nem csak baratsag lenne hanem szerelem? Ti mit gondoltok?

2016. ápr. 2. 21:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Mindketten 17évesek vagyunk
2016. ápr. 2. 21:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de mi sem tudunk róla. Meg senki sem. Azért még lehetsz. Miért ne?
2016. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most akkor szerlmes lettem ebbe a lányba, csak nem tudok rola?
2016. ápr. 3. 08:09
 4/5 anonim válasza:
100%
Pontosan!Ez tokre nyilvánvaló, ha még egy masik csajt is lepattintotal miatta h el ne veszitsd. Bele szeretél a csajsziba :D
2016. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
erre csak egy magyarazat van: b*zi vagy.
2016. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!