Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elég elcsépelt kérdés, de: Rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég elcsépelt kérdés, de: Rá írjak?

Figyelt kérdés
Együtt járunk egy csoportba, de nem szoktubk beszélgetni. Tetszik. Ráírok, es ha jobb esetbe vissza ír, akkor mit mondjak neki. Csak ugy beszélgessünk? És ha nem kíváncsi rám? Hogy nézzek a legközelebbi találkozásnál a szemébe úgy, hogy tudom, hogy hülyének nez, mert csak úgy irogatok neki? Segítsetek légyszi! Minden tanács jól jöhet! 15/L

2016. ápr. 16. 12:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Igazából az lenne a kérdés lényege, hogy ráírjak-e? És ha igen, mit?
2016. ápr. 16. 12:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj. Csak simán "szia, hogy vagy?". Ha elindul a beszélgetés akkor minden oké, ha nem akkor nem passzoltok.
2016. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez is egy megoldas de a baj csak az hogy amikor ir akkor nm latod az arckifejezeset... sokat ki lehet belole ovasni.. pl. ha nm tetszel neki es le akar razni akkor csak azt irja hogy "kiraly" vagy hogy "aha"... szerintem jobb lenne ha odamennel hozza vagy hogy ha beszelget valakivel akkor szalj be a beszelgetesbe vagy talalj egy okot hogy oda menj hozza .. szerintem eleg olcso taktika ha rairsz a neten... ugy jon ki mintha nm lennel komoly vele mert soha nm beszelgettetek... mi nok jobban szeretjuk hogy ha a sracnak van batorsaga es szemtol szembe jon el hozzank... az olyan aranyos... remelem hogy tudtam segiteni


16/L

2016. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nézne rád hülyén, mert attól, hogy nem beszélgettek, még nem egy vadidegen írna neki. Szóval proóbáld meg. Beszélgethettek bármiről. Sok sikert! :)
2016. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Írj rá!! Aztán ha úgy érzed, hogy nem akar veled beszélni, flegma meg ilyenek, akkor nem írsz rá többet és a végén benyögöd hogy amúgy azért írtál neki mert unatkoztál:D Nem veszíthetsz semmit, hajrá :*
2016. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Paulinuszsara válasza:
Én is ráírtam elõször arra aki tetszett. Ez volt kb egy éve (ma már õ ajánlotta fel hogy lejön hogy beszélgessünk). Én is féltem de ha válaszol akkor az már valami. (jó, attól is függ hogy mit) én a könyvemhez kértem fel próbaolvasónak és így lett meg az e-mail címe, de száz szónak is egy a vége. Írj rá és legalább látod hogy õ is érdeklõdik-e irántad.
2016. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ráírtam, de csak barátilag beszélgettünk, jobbulást kívántam neki, aztán annyi. Két hét múlva összejött egy olyan lánnyal, akinek egy hónapja még barátja volt.
2016. ápr. 23. 16:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Ilyen az én szerencsém :(
2016. jún. 12. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!