Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány nem kedvel nagyon,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Etnevel009 kérdése:

Ha egy lány nem kedvel nagyon, de már volt kapcsolatunk, hogyan írjak rá hogy biztosan, vagy legalább egy kis esélyel hosszú beszélgetéslegyen belőle?

Figyelt kérdés
Tulajdonságai:Okos,minimális mértékben nyafis,nehéz ügy.Sok a barátnője,és a barátnői szerint én voltam az első barátja a suliban.Szeretném újrakezdeni a kapcsolatot,de szinte egyáltalán nem beszél velem.Egyik rajzórán őt néztem, és ezt észrevette.Odaszólt a mellette ülő barátnőjének mosolyogva,rámnéztek mindketten,kicsit beszéltek aztán tovább rajzoltak.Ha hozzászólok nagyon szűkszavú,hozzám se szól.Nem olyan kedves velem,és velem beszél a legkevesebbet,mégis úgy érzem,velem kicsit máshogy viselkedik mint a többiekkel.A barátnőjét megkértem szerezzen néhány infót,és kiderült,hogy a lány szerint sem vagyok olyan rossz,csak kicsit meg kéne változnom.Ez megvolt.Hogyan tovább?(a rajzórás ügy a megváltozás után volt.És ez a változás is minimális volt.)Azt mondta a barátnőjének hogy én sem vagyok kedves vele,ez persze egyáltalán nem igaz.A barátnője,és egy régi ismerőse is azt mondták terel.Hogyan tovább?

2016. márc. 28. 21:57
 1/5 anonim válasza:

Szia mi van veled?

Semmi

Na de mégis?

Tényleg semmi

Légyszi mesélj magadról, érdekel bármi van.


Lány vagyok és erre 100% hogy leírnám mi van velem.

2016. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha ezt megbeszéled vele. Ha kerül élőben, írj rá fbn. Meg hidd el neki is könnyebb megynyílnia írásban. És szerintem ne avval kezd, hogy mizu. Hanem írd le neki, h zavar téged az h kerül (vagy ami zavar) és h mi az amin szerinte változnod kell. De avval legyél tisztában, ha külsőre nem jössz be, akkor felesleges reménykedned, és nem mellesleg ezt úgy sem fogja elmondani. Szóval ha meg sem tudja nagyon fogalmazni, hogy mit is szeretne akkor felejtsd el.. Persze ez nehéz.
2016. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mármint kérdezd meg tőle, mi zavarja
2016. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es.Ezzel már próbálkoztam.Hát.....Nem nagyon ment.Konkrétan elküldött a p*csába.Bár ez kicsit régebben volt.
2016. márc. 29. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem add meg a lehetőséget utoljára, írj rá és próbáld megbeszélni vele a dolgot. Ha nem sikerül, felejtsd ahogy lehet, keress más társaságot, esetleg kezdj el azon gondolkozni ki az aki bejönne. De ne osztályon belül!!
2016. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!