Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelent? Jelenthet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Jelenthet valami tobbet?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerosom aki azt mondta,hogy nem enged egy kozelsegi pontnal nem enged tovabb, mert fél attól,hogy belém szerelmesedik, de megis naprol napra egyre jobban elvagyunk.. És igazabol en mar szerelmes vagyok bele.. és szeretnem hogy ő is ugyanigy erezzen...

Ez mit takar,hogy fel attol hogy belem zug? Jelenthet vmi tobbet?

18/F



2016. ápr. 16. 19:35
 1/2 anonim válasza:

Szerintem már az elején érezte hogy tetszel neki, különben meg se fordult volna a fejében hogy később beléd szeret. És fél ettől a kapcsolattól, mert elveszíthet téged, és elfecsérelhet egy barátságot.

Szerintem

16/L

2016. ápr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SenkiAlfonz2 ***** válasza:

elnézést kérek ha esetleg egyértelmű lett volna számomra ez félre érthető volt:


Ugye nem rokon? (gondolom nem és nem is kérek választ amenyiben jól gondolom meg szidást sem...)


F/az aktuális korosztály alatt egy két évvel


Ha nem akart tovább engedni akkor vagy nem akarta a kapcsolatot bizonyos okokból vagy félt tőle (ami egy ok)

még egy ok lehet hogy van-volt valakije


a kérdésre válaszolva IGEN


nincs ezen mit cifrázni

a kapot információk szerint igen

és valószinűleg jobban kedvel mint egy sima fiú barátott hogy menyivel azt neked kell megtudnod

illetve azt is neked kell megtudnod hogy ebből lehet e több


elmondásod szerint napról napra közeledtek egymáshoz ha ez így van várj amíg kiderül mi lesz a vége sajnos én nem segíthetek a jelenlegi tudásommal többet kérdez! (ha lehet részletesebben)


sok sikert érdekel mi lesz a vége...

2016. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!