Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy olyan lany akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy olyan lany akivel randizok a kovetkezoket emliti meg rolam akkor az jelentheti azt is hogy tobbet akar? (Pl komolyabb kapcsolat)

Figyelt kérdés

Nos van egy leanyzo akivel mar voltam randizni es randi kozben amikor beszelgettunk egyszer csak elemezni kezdett engem :D

Mas vagy mint a tobbi fiu, sokkal rendesebb vagy mint akiket ismerek, erdekes vagy(+ertelemben)

Es volt egy ket momdatom amikor az jott valasznak hogy: Awwww de aranyos vagy :) (pirulos smiley)

Meg randi utan meg este rairtam hogy jo volt veled lenni ma este es nagyon aranyos vagy...

Erre is jott egy kellemes valasz.....

Nekem.is jol esett veled lenni.. De te sokkal aranyosabb vagy


Na de nem az eletemet akarom itt leirni csak segitseg keppen a reszleteket is leirtam


Ertelmes valaszokert megy a zold mancs :D



2015. aug. 10. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
99,9 százalékig többet akar.
2015. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ment a zold mancs :)
2015. aug. 10. 14:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, többet akar, tuti.
2015. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen bejössz neki:D
2015. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Kicsit flörtölgessetek még aztán úgy is kiderül , hogy többet szeretne e barátságnál.A személyes találkozót javaslom mert ott látod a reakcióit az arcán. A smile az nem olyan...
2015. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tuti tobbet akar, en is az elso randin montam ilyeneked de csak minimalisan es azota is o a baratom mar 3 eve:) neki is es nekem is ez az elso komoly kapcsolatunk:d
2015. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Mentek a zold mancsok :D

2015. aug. 10. 15:25
 8/10 anonim ***** válasza:

többet akar :) sok sikert ;)

( lányként mondom)

2015. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mencimancixd válasza:
tuti többet akar:) én a helyedbe lépnék..:D ha összejön tartson sokáig:)
2015. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat..... :)

Mentek a zoldek.

Most lesz a harmadik randi es mar ugy erzem hogy nagyon osszeillunk.

Es en is nagyon nagyon remelem hogy sikerulni fog. Minden tollem telhetot kihozok magambol

2015. aug. 12. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!