Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki bevallotta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki bevallotta hogy tetszem neki, de erre ti azt hiszitek semmi különös pedig nem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a fiú egész nap cikiz engem meg oltogat és azt játsza hogy utál néha meg azt mondja ha én mondom hogy ne bámuljon már egész nap hogy bammeg de te nagyon szép vagy!!!!!!(csúnya beszéd)

mit mondjak neki hogy ne sértődjön meg de azért leszáljon rólam?


2016. ápr. 16. 20:59
 1/4 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2016. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

He? Én vagyok nagyon analfabéta vagy másnak is gondot okoz értelmezni a kérdést?


A vége azért megvan, szóval tessék: ha azt akarod, hogy leszáljon rólad, meg fog sértődni, szokjál hozzá a gondolathoz. Mondd meg neki, hogy hagyjon békén

2016. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ketszer olvastam el a kérdést, és nem értem.

Lehet felfogási gondjaim vannak.

2016. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
röviden: hogy mondjam meg a fiúnak hogy száljon le rólam úgy hogy nem sértődik meg?
2016. ápr. 18. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!