Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A helyzet a következő: most kezdtem a középiskolát, így új közegbe, új iskolába kerültem. Van egy nagyon szép lány eggyel felettem, aki év elejétől kezdve nagyon tetszik. Adott egy haverom, aki elég jó spanom. Nemrég azonban szembesültem vele, hogy ennek a haveromnak is tetszik az a csaj, akibe én szerelmes vagyok. Az a haverom mindig nekem mondja el, hogy hol voltak a csajjal (mert majdnem szomszédok), milyen helyen szoktak találkozgatni, stb, lévén, hogy jó haverja vagyok. Nagyon rossz érzés, amikor erről beszél előttem, mert tudom, hogy nem lehet az enyém a csaj. Nem akarom elmondani a haveromnak, hogy nekem is bejön az a csaj. Mit tudnék tenni, hogy elfelejtsem azt a lányt? (Elég nehéz elfelejteni, mert sokszor van órája a velünk szemben lévő teremben).

2016. ápr. 16. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ráhajtasz, leállít = instant kiábrándulás
2016. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Foglald el magad mással, amikor látnád, olvass vagy valami. Hogy teljesen elfelejtsd az tényleg az "idő kérdése" meg "más elfelejteti majd", úgyhogy ismerkedj más felé meg ilyenek. A barátoddal meg nem tudom mit kezdj, tereld a témát, vess fel valami mást, amiről szívesebben beszél ő is meg te is
2016. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó tanács!

Ezt elég nehéz lessz elfogadni de hidd el a haveroddal sokakl jobb mint egy csajjal ne add fel a barátságodat egy lány miatt beszélni a haveroddal mondd még neki hogy neked bejön a csaj és inkább egyikötöké de legyen kb érted mire gondolok?

2016. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. ápr. 17. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!