Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolat, kibírhatatlan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Richy96 kérdése:

Párkapcsolat, kibírhatatlan anyós, és egy lány aki épp feladja, megoldás? Bövebben lent! 16F

Figyelt kérdés

Ma pontosan fél éve jöttem össze a barátnömmel. ( Elötte 2 hónapig ismerkedtünk)

Eddig minden jó volt, bár anyósom megnehezítette a dolgokat, néha nem engedte a lányt hogy találkozzunk, és 2 hónapja azt mondta hogy nem aludhatok többet náluk, ès nem akar többet ott látni. Ezt a részt sem èrtem, semmi olyat nem csináltunk ami zavarhatta volna a szülöket, és nem vagyok az a rossz gyerek sem, mindig segítökész voltam, karácsonykor szülöknek is vittem egy kis csokit, ilyesmit..

Szoval február óta csak 3 hètvégén találkoztunk havonta, de videochateltunk, telefonaltunk, es ugy tünt hogy mindenki boldog.


És itt jön a feketeleves, tegnap este bejelentette hogy szünet kell neki, nem birja tovább (hozzáteszem kedves anyos nem adott több penz a lany utazasara, de mondtam hogy en ha kell duplan fizetem neki, csak talalkozzunk)

Ès most találkozunk csütörtökön, elvileg megbeszéljük hogy hogyan tovább, és nyáron mindenképp találkozunk.

Èn 16F, ö 17L


Kérlek segtítsetek, nagyon szeretem öt, és ö is engem, üres nélküle az életem, és teljesen kètsègbe vagyok esve. :((



2016. márc. 20. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyrészről nem az anyósod, mert nem vagy a férje a lánynak, másrészről nem nagyon lehet erre mit mondani, ha te szereted és minden rendben van elvileg, akkor a lányon múlik minden. úgy tűnik te mindent megteszel, csak megerősíteni tudod az érzéseid, a többi a lány dolga na meg az "anyósé" ;)
2016. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
"anyósom" az igen...
2016. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Anyos":) nem talaltam jobb szot

Az a baj, hogy mindent megteszek, es megis tettem ezert a kapcsolatert, de mi szerethetjuk egymast, ha az a sztori hogy en kint varom az allomason a csajt, es hiv sirva hogy megse engedtek el:(

De mindezek ellenere nem fogom feladni, csak ha közösen arra jutunk hogy vègleg vège.

2016. márc. 20. 12:58
 4/7 anonim válasza:
Nemolvastam el a kérdésedet de ha utálod rakd be neki ezt a számot!: https://www.youtube.com/watch?v=k074twXWA24
2016. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

,,A kecskének nagy szakálla van, az anyósomnak nagy pofája van, rusnya állat mind a kettő, verje meg a jeges eső!"

Egyébként a csajon múlik minden, próbáljátok meg megbeszélni a dolgokat, ha szeret akkor nem lesz baj.

2016. márc. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ammyi lány van, mint égen a csillag. Majd találsz mást.
2016. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*Annyi
2016. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!