Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen? ---------------...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? ---------------------------

Figyelt kérdés
egy 16 éves fiú, akinek nem volt még barátnője, intelligens, és udvarias mindenkivel, nem lúzer, meg semmi ilyesmi, csak egyszerűen ilyen. lehetséges az, hogy csak simán beszélgetni akar valakivel, nem tetszik neki az az ember, tényleg csak beszélgetőpartner.. négyszer kísér haza, mikor nem is erre lakik.
2016. ápr. 17. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. És naív lányok is.
2016. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Létezik..nem tetszik csak kisérgeti..:) Hát nem baj az ,csak ùgy hívják az ilyet hogy homár :) de sok sikert!
2016. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze hogy létezik én 2 évvel vagyok fiatalabb mint ő ugyanilyen vagyok csak "félénk" sajnos e miatt csesztem el 2 évet de újba fogok kezdeni mindent
2016. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két évvel fiatalabb 14/ és már 2 év amit elcsesztél? :) Ilyen fiù nincs . Ahhoz nem félénknek hanem bénának kell lenni hogy ha akar az illető valamit ,ne tudja kinyögni. Persze azért egy ovodástol még ez nem várhatò el. Bocs de az agyamra megy ez a 14 vagyok de elcsesztem az életem kòrság.
2016. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen voltam 15,5 éves koromig, azért voltam mert szerelmes lettem egy olyan személybe aki szintén nagyon szeret. Pont ilyen voltam mint amit leírtál, nem voltam sose lúzer, se semmi, csak sose volt barátnőm, mindig csak beszélgettem velük. Mondták már hogy helyes vagyok, nem tudom mennyi igazsággal, mert hát van önbizalmam, csak nem vagyok nagyképű.
2016. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!