Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak/mondjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blugyblugy3 kérdése:

Mit csináljak/mondjak?

Figyelt kérdés
A barátommal kicsit több mint 5 hónapja vagyunk együtt. Előtte legjobb barátok voltunk, de ez most mindegy. Szóval nagyon szeretem őt, és tényleg nagyon szerelmes vagyok belé. Mindig írok meg mondok neki ilyen kis monológokat, hogy mennyire szeretem. De a legutóbbinál azt írta hogy fél attól, hogy csalódást fog okozni. Ez mit jelent? Hogy már nem szeret? Vagy hogy sosem szeretett annyira mint amennyire és őt? Kérlek normális és kedves válaszokat írjatok, mert most nagyon nem vagyok jól...

máj. 12. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

1. lehetőség: már a szakításon gondolkodik


2.: ő nem tud ilyeneket írni, másmilyen a szeretetnyelve, és tart tőle, hogy ez neked csalódás lesz


Az 1. valószínűbb.

máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Aki ilyeneket ir, vagy olyat hogy "nem akarlak megbantani" az valoszonuleg ezt fogja tenni. Szerintem kicsit sok neki hogy elhalmozod a "szereteteddel" es inkabb kibujna a kapcsolatbol
máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! #1-es szerintem a 2., mert ő inkább zárkózottabb típus, de azért köszönöm! #2-es, arra gondoltam én is, hogy túl sok neki, de mindig azt mondja, hogy szereti hogy ennyire kimutatom, szóval nem tudom, hogy most mit csináljak...
máj. 12. 11:53
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy értette, hogy nem biztos, hogy meg tud felelni az elvárásaidnak, mert gyakran hibázik, vagy hasonló és amit leírtál, amiben dicsérted, nem érzi magát olyan jónak.
máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem, és mindig megpróbálom neki mondani, hogy nem baj ha valamit elront, mert nem dől össze a világ, hogy milyen okos - mert amúgy nagyon az -, és mindig mondom neki, hogy nekem így is tökéletes, de persze tudom, hogy a megcsappant önbizalmon én nem tudok segíteni, ezt neki kell lejátszania a fejében, de mégis megpróbálok segíteni ahol tudok
máj. 12. 12:06
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akár önbizalomhiány is lehet. Nem bízik magában, hogy jó társ tud lenni.
máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan rákérdezhetsz, hogy ezt hogyan érti, illetve, hogy nem-e akar szakítani. Bár nem hinném.
máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek!!! :)
máj. 12. 13:46
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne halmozd őt el az érzelmeid kimutatásával. Megsokallhatta. Talán nem akar komoly viszonyt, hiszen jótanuló és alighanem tovább akar tanulni és annyi évre úgysem akar lekötődni. Beszélgess vele úgy, mint mással.
máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az van a háttérben, hogy nem akar komoly viszonyt, az előző barátnőjével is sokáig volt együtt. És vele nem tudok normálisan beszélni, úgy mint mással, mert szerelmes vagyok belé, és furcsállná, ha hirtelen váltanék
máj. 12. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!