Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy mindkettőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy mindkettőt szeretem?

Figyelt kérdés

Van a tesi tanárom akihez nagyon vonzódok, 40éves én pedig 16, ő tanár én diák, vonzódunk egymáshoz sokat beszélgetünk órákon meg hasonlók. Folyamatosan romantikus álmaim vannak vele pl:ölel, csókol. Ennek van külön jelentése▪︎

Osztálytársaim szerint is vonzódik hozzám. Nem tudom mit tegyek. Van közben egy barátom akivel fél éve lassan kapcsolatban vagyunk és az osztálytársam. Fogalma sincs mennyire vonzódok a tanárhoz. Egyszer szakítottunk és nem ment nélküle semmi. Szeretem mindkettőjüket.



máj. 12. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha valakit szeretsz kettejük közül, akkor az max a párod lehet, de ebben sem vagyok teljesen biztos. Az viszont tuti, hogy a tanárhoz csak vonzódsz. Emellett az osztálytársaid feltehetőleg összekeverik a kedvességet a vonzódással, mert az is majdnem biztos, hogy a tanárodnak csak egy vagy a sok közül.
máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Kamaszkori ábránd, ne keverd bajba a tanárt.
máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
A barátod mellett maradj továbbra is. A tesitanárral úgysem lehetne kapcsolatod, ha pedig már nem szereted a barátod, nyugodtan otthagyhatod.
máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

A tesitanárod attól, hogy kedves, nem hinném, hogy vonzódik hozzád, gondolom családja is van.


Egy tanár-diák kapcsolat miatt kirúghatnák az állásából, meg amúgysem lenne előnyös egy kapcsolat vele.


Maradj a barátoddal. Ha már nem szereted nyilván otthagyhatod, de szerintem törődj kettőtökkel inkább.

máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is csak kedves a tanárod, nem valószínű, hogy vonzódik is hozzád.
máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Hagyd mindkettőt.
máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Ábrándulj ki a tanárodból, hiszen az állásával játszana, ha veled kikezdene, nem bezélve arról, hogy ez a tette az erkölcsi bizonyítványára is negatív fényt vetítene.
máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Mire alapozzák az osztálytársaid azt, hogy ő is vonzódik hozzád?
máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
79%

Amit #3 írt kicsit kegyetlen XD

Szerintem, nem érdemes, ha valóban van valami köztetek, csak egymás életét tennétek tönkre.

A szüleid nem hiszem hogy örülnének neki, elrejteni, pedig nem egyszerű.


Ha boldogtalan vagy a pároddal, ülj le vele szemtől-szembe, és beszéld meg vele, és közös megegyezéssel szakítsatok.

Az ha "dobsz valakit" sokkal traumatikusabb, jobb a békesség.

máj. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
A tanáros dolog minden értelemben csak bonyodalmat szülne.
máj. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!