Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiu, de nemtudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu, de nemtudom mivan most? . Tobb lent.

Figyelt kérdés

Mar regota tetszik egy fiu a sulinkban, regebben rairtam,tok jol elbeszelgettunk meg minden sulibol hazafele is volt,hogy ketten mentunk es beszelgettunk kozbe meg minden,hazakisert es a kapunal megalltunk beszelgetni,kozbe ott jatszott a kulcstartojaval is(egyik haverom szerint izgult) . Nemreg elmondtam neki,hogy szerelmes vagyok bele. Termeszetesen o azt mondta hogy EGYELORE csak baratkent erez. Masnap irtam neki h en is csak baratkent,erzek csak nem tudtam mivan,ossze voltam zavarodva. Suliba szokott koszonni,ram szokott mosolyogni meg ilyenek.

Mit tegyek,hogy tetsszek neki?

Normalis valaszokat legyszi. elore is koszi!(ekezetekert bocsi)



2016. ápr. 17. 18:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Volt,hogy egyszer lemondta az egyik haverjat/haverjait,h velem jojjon. Nemtudom mivan most :s :/
2016. ápr. 17. 18:18
 2/13 hellokitty77 válasza:
a fiuk ha szerelmet vallasz nekik akkor reflexbő nemet mond! sztem tetszel neki! hajrá!
2016. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast :) nemtudom hogy mit csinaljak az a baj..
2016. ápr. 17. 18:25
 4/13 anonim ***** válasza:

Hagyjad, nem érdemel meg.

Keress mást, aki megérdemel!

2016. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mondtak mar ezt sokan,hogy hagyjam,de tulsagosan is szeretem mostmar :((... Masik meg,hogy nekem o kell. Senki mas. :(
2016. ápr. 17. 18:40
 6/13 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele szemtől szembe, hogy most pontosan mi van. Az segíteni szokott, bár ez nagyon függ attól hogy hány évesek vagytok.
2016. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szinte mindig a haverjaival beszelget meg ilyenek szval ez nehezebb lesz.. (Ezt ugy modnom mintha en nem beszelgetnek minden szunetbe a haverommal(lannyal) )

Igen,ez elegge fugg a kortol is,lehet hogy ez a baja.. Egy evfolyammal idosebb mint en,de viszont 2 evvel. En 12 vagyok o meg 14 :/ :(

2016. ápr. 17. 19:51
 8/13 hellokitty77 válasza:
akkor beszélj vele amikor mentek haza az út közben. vagy amikor megálltok a kapu elött
2016. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hazafele is van,hogy kisergetik egymast de ugy hamarabb tudnek vele beszelni.. Vagy reggel..

Koszi a valaszokat :)

2016. ápr. 17. 20:50
 10/13 anonim válasza:
Egyszerű dolog.. Kéreti magát. Lehet hogy neki más lány tetszik csak azt te nem tudod. Ezáltal nem akar veled kapcsolatot hogy esetlegesen a (lehetséges) másik lány ne legyen féltékeny vagy ilyesmi. Szerintem te is tekints rá barátként. Nehezen de menni fog! Sok sikert! :)
2016. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!