Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiu, de nemtudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu, de nemtudom mivan most? . Tobb lent.

Figyelt kérdés

Mar regota tetszik egy fiu a sulinkban, regebben rairtam,tok jol elbeszelgettunk meg minden sulibol hazafele is volt,hogy ketten mentunk es beszelgettunk kozbe meg minden,hazakisert es a kapunal megalltunk beszelgetni,kozbe ott jatszott a kulcstartojaval is(egyik haverom szerint izgult) . Nemreg elmondtam neki,hogy szerelmes vagyok bele. Termeszetesen o azt mondta hogy EGYELORE csak baratkent erez. Masnap irtam neki h en is csak baratkent,erzek csak nem tudtam mivan,ossze voltam zavarodva. Suliba szokott koszonni,ram szokott mosolyogni meg ilyenek.

Mit tegyek,hogy tetsszek neki?

Normalis valaszokat legyszi. elore is koszi!(ekezetekert bocsi)



2016. ápr. 17. 18:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :(
2016. ápr. 19. 23:26
 12/13 anonim válasza:
A masodik valaszolonak teljesen igaza van ezt egy 19 eves srac irja utalgas es ha bejossz neki ossze jottok :) sok sikert !!
2016. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Ma reggel mentunk suliba es eppen osszefutottunk,en ott a zebra elott direkt masik oldalra alltam (piros volt a lampa..) es o meg magatol odajott hozzam :) koszont,mosolygott . Gyorsan kivettem a fulest a fulembol es enis koszontem neki :) aztan beszelgettunk es vegig kisert. Kozbe mondta azt is h reggelente ritkan lat es h mikor indulok el. Mondtam neki h ez valtozo,van h 20kor,vagy 40kor :D stb.:) olyan cuki volt :D persze tobb mindenrol is beszelt,es eleg aranyos volt. Miota szarok ra,egyre jobban erdeklodik irantam :D meg amikor mar a suliba ertunk,jott velem a szekrenyemig:)))

2016. ápr. 21. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!