Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor tetszek neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszek neki, szórakozik, vagy mi van?

Figyelt kérdés

Van egy srác, teljesen belezúgtam kb 3 hónapja.

Még egy éve sem ismerem, de nagyon közel áll hozzám. Gyakran ölelget, simogat stb.

Baráti viszonyban vagyunk Elvileg, de már a fel suli azt terjeszti együtt vagyunk.

Szoktunk járni bulizni, Én, Ő meg minden haverja. Legutóbbi buli során ittas állapotomban odavágtam neki, hogy mennyire bejön és milyen jó pasi.

Erre egy félmosollyal annyit mondott, hogy Neki elég nehéz part találni.

Adott már jeleket, én is neki, mégsem haladunk előre.

Nem tudom most mi van.

Eddig csak szórakozott volna?

Gyakran nézünk percekig egymás szemébe, mosolygunk egymásra.

Szerintetek?

Volt valaki hasonló helyzetben? Tapasztalatok?



2016. ápr. 17. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Tetszesz neki csak nem mer lépni.
2016. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igeen.. kéne egy randi. csak kettesben, ahol átadhatjátok magatokat az érzéseiteknek :)
2016. ápr. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet, hogy tetszel neki, de talán van valami, ami miatt nem mer lépni. Mondjuk titkon szadista, és ezért nehéz párt találnia.
2016. ápr. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hallod tok ugyan ez a helyzet volt velem kicsit nosztalgiazok ha nem baj ( ha baj akkor is vegig olvasod hidd el xxD) na szoval : Volt egy csaj akivel ilyes viszonyban voltam.... meg meg is csokoltam a kezet is fogtam.... o azt hittem hogy szeretem ( kozbe csal halvany erzelmeket taplaltam iranta)... egyszer buli utan megyunk haza pia a kezembe iszok a haverjaim meg eppen mas lanyokkal csokoloztak... egyszer ez a csaj oda allit mellem es szerelmet vall az a bizonyos "szeretlek" szot ki ejtette a szajan es mindenki abba hagyta a tevekenyseget en le ejtettem a piamat... mondom : mi a fasz???? Tok reszegen nem tudtam mit mondjak... egyszer csak egy haverom oda jon a fulemhez ilyet oszt : b*szod ez szerelmes beled... mondom neki : mi van b*szod? Te szerelmes vagy belem? Ezt eddig nem tudtad mondani?? Az nap este otq nem beszeltunk egymassal tobbre nem emlekszem..... de sztem kerdezt ra ha tenyleg ilyen a kapcsolatotok marmint aranyos oszinte es mar ossze szoktatok... mi nalunk az volt az elso este amikor egyutt buliztunk... egyszer kerdezz ra majd a piara fogod ha igen mond akk meg jol jartal... de ha igent mknd akk a buliba tessek vigyazni egy haverom csaja igy bukott le .... tobb sraccal is csokolozott 2-vel a wcre is ki ment ( nem reszleteznem) szal csak a kozelebe maradj SOK SZERENCSET KIVANOK!!!REMELEM HOSSZU VALASZOMMAL SEGITHETTEM HA NEM IS SOKAT DE EGY KEVESET IS UDV TOVABBI SZEP ESTET😘😘😘😘😘😙😙😙😙
2016. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az utolsón jót nevettem, de neki is köszönöm. :D

2016. ápr. 20. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolso vok : kb 10 perxig irtam megint erre nem engedte ez az oldal "tragarszuro" vizsgan meg buktam.... a lenyeg ag volt jogy : KERDEZZ RA MAXIMUM AZT A FRAPPANS SZOVEGET MONDJA : AZUKSEGEM VAN EGY KIS IDORE HOGY RENDET TEGYEK AZ ELETEMBEN AZ EN HINAM NEM A TIED TE ADTAL EROT ARRA HOGY ELJEK DE BARATOK MEG LEHETUNK" EZT HANYSZOR MONDTAM EL UHHH
2016. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!