Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú akinek én nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antal Bogii kérdése:

Tetszik egy fiú akinek én nem tetszek, de egy barátnőmmel jár, de közben egy másik lányba szerelmes mit csináljak!? Csak ő jár a fejemben!

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:

felejts el, sajnálom. Ha nincs vonzalom, akkor nem is lesz :/


Tereld a figyelmed (sport, boldogsághormonokat szabadít fel), tanulj önismeretet, hogy megértsd mi megy végbe benned. Az érzéseidet, mire van szükséged


És egy viszonzott szerelem gyorsan el tudja felejtetni az ilyen viszonzatlanokat :)

2016. ápr. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Probald meg elfelejteni, es a baratnodnek mondd meg, hogy nem bele szerelmes hanem valaki masba. (Ha jol ertettem ez a helyzet)
2016. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem akarom megbántania a barátnőmet és félek, hogy megharakszik.
2016. ápr. 15. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:

vàvàvàvàààrj! Akkor, csak hogy tisztàzzuk.

Adott vagy te: Bogi. Van egyy sràc, jelen esetben legyen mondjuk Karcsi. ö brigivel jàr, és Bogi szerelmes Karcsiba. Karcsi viszont Anitàba van belezugva, és semmit nem érez se Bogi, se Brigi irànt. Oooo, csajok ezt megszivtàtok. Hàt, ajànlom h utàljàtok a sràcot közösen, verjétek szét a telefonjàt, stb....:D

egyébként én is azt ajànlom hogy lépj tul rajta, vagy keress màst. Tudom, nehéz, de meg kell emberelned magad. Karcsi egy baromnak tünik, aki még a sajàt csajàt se akarja, rögtön màs kell neki :D

2016. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elözö vagyok, mégvalamit mondani akarok. A baràtnöd biztosan (szinte biztosan) meg fogja érteni, ha normàlis hangnemben mondod el neki. Pl elhivod öt haza, vagy a szobàdba, mindenképp legyetek kettesben aztàn kezdj valahogy igy: Brigi, sajnàlom de el kell mondanom neked valamit "

"Mi a baj?"

"één...."

"?"

"szerelmes vagyok karcsiba"

*lesujtva néz*

"Nem szàndékozom elvenni töled, tudom hogy nem kellek neki, de szerettem volna ha tudod"

* a hirtelen infotol totàlisan megsemmisülve hallgat*

"és semmiképp nem fogok az utadba àllni, de tudd hogy mindig melletted fogok àllni, bàrmi is lesz!!!Minden jot kivànok nektek*mosolyog*¨

"N-nos...sajnàlom hogy igy érzel, de most nem tehetek semm-

"Nem is kell!! Pont ezt mondom!!Bizz bennem, kérlek. Szeretnél ha hinnél nekem*bàtoritoan néz*"

"Rendben. és annnyira sajnàlom *elsirja magt*

"Jaaaj, te kis butus ne sirj*àtöleli* miért sirsz? Hisz tudod, karcsi enm fog semmin sem vàltoztatni, és mindig fontosabb leszel nàla"

"B-bogi*teljesen meghatott*

"Nna, gyere együnk valami fagyit és nézzünk filmet!! Kivàlasztotam egy tök jootblablablablabla...



én igy tenném

2016. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos akkor vagyok én Bogi és Karcsinak meg van Brigi de Karcsi Anitába szerelmes és egy másik jó barátnőm pl. Anna megcsókolta Karcsit és Anna elmondta Briginek, hogy csókolóztak, ezért Brigi szakított Karcsival ( aki ez óta nem jött suliba ).........Brigi viszont egész nap nem mosolyog és feledékeny viszont Annával továbbra is barátnők...
2016. ápr. 20. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:
De jó annak a fiúnak.
2017. jan. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!