Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek azért csinálja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért csinálja ezt, mert tetszek neki, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
A padtársam folyton az enyémnek támasztja a lábát, a pad alatt megfogja a combon. A folyosón pedig hallottam ahogy azt mondja másnak, hogy milyen jó seggem van. Folyton bámul, addig míg én el nem fordulok. Tudja, hogy meleg vagyok. Tavaly több olyan megjegyzése is volt, hogy a homoszexualitás undorító, beteges, ezért most nagyon nem értem ezt az egészet. Az az igazság, hogy eléggé bejön nekem ez a srác (vagyis bejönne) és ezt valószínűleg ő is sejti. Szerintetek csak szivatni akar, vagy tényleg megváltozott és tetszek neki?

2015. szept. 2. 14:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de én nagyon óvatos lennék a helyedben, vele.
2015. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De mit csináljak? Tegyek úgy, mintha észre sem venném? Eddig ezt próbáltam, de nem igazán hatásos, ugyanúgy piszkál. Igazából annyira meglepett az egész hogy nem is tudom hogyan kellene reagálnom :/
2015. szept. 2. 14:44
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudja, hogy meleg vagy akkor semmi akadálya megbeszélni vele ezt a helyzetet. Kérdezd meg tőle, hogy ezt miért csinálja.


18/F/Passzív

2015. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Egyetértek 3-assal, beszéld meg vele négyszemközt. Abból nagy gond nem lehet, ha már tudja. :) 20F/bi
2015. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%

vagytok kb 13 évesek de melegek vagytok, életben nem fogtatok mellet, de még puncit sem láttatok! Kicsit vicces a sztori :D

Kérdező te is fiú vagy? : D

2015. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Amikor órán megkérdeztem, mi van, miért bökdös folyton, csak vigyorgott és vállat vont. Kértem, hagyjon békén erre visszakérdezet, hogy talán nem tetszik? Mondtam, hogy nem, erre meg csak nevetett.
2015. szept. 2. 15:06
 7/20 A kérdező kommentje:
5-ös hát nagyon tévedsz...
2015. szept. 2. 15:09
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szívat, mert meleg vagy, ennyi
2015. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
én kerek perec megkérdezném miért csinálja, hogyha gondja van mondja meg
2015. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én, ha megfogná valaki a combomat, biztos, hogy visszafognám. Ha órán bámulna, biztos, hogy visszabámulnám. A "mi van, nem tetszikre", pedig azt mondanám, hogy nagyon. Provokálni kell. Ha érzed, hogy egy határon túl megy, amit már óra alatt nem jó, ha csináltok, akkor hívd félre, és úgy beszéljétek meg. Vigyáznod kell, mert lehet az is, hogy megbeszélte a haverjaival, hogy ezt, vagy azt fogja veled csinálni, és azok lopva figyelik a fejleményeket, vagy összebújva kibeszélik a történeteket.

Vagy vállald a viszonzást, vagy beszélj vele, hogy ne csinálja.

2015. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!