Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Korai ez még? Fog történni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai ez még? Fog történni valami? Mire készüljek?

Figyelt kérdés

Nyáron úgy tervezzük a barátommal,hogy haverokkal le megyünk balatonra,az egyikünk szüleinek nyaralójába,és ott leszünk 7 hétig. Na,itt a lényeg! Szeretnék vele együtt aludni,és ő is benne lenne, de félek hogy túl fiatalok vagyunk hozzá. Most leszünk pont tíz nap múlva 3 honaposak. Addigra meg majdnem fél évesek lennénk. Szerintetek?


Ja,és plussz: fiúk! Ti ilyenkor mire készülnétek? Akarnatok csinálni valamint a lánnyal esetleg?


13 l(én)

14 f


2016. ápr. 18. 19:30
 1/10 eznemlényeges ***** válasza:
Ennyi idősen nem
2016. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
túl fiatal vagy még
2016. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

elengednek a szüleid 7 hétre a Balatonra 13 évesen?

A kapcsolatban nem korai de még fiatal vagy mindehhez!

13l

2016. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te is tudod jól a választ. ( szülői felelősségvállalás for ever ... )
2016. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azért ebbe nem élném bele magam, mert 13 évesen kizárt hogy a szüleid elengedjenek akár csak egy hétvégére is. A dugás részéhez meg annyit hogy abba gondolj bele hogy mi van ha kilyukad a gumi, és nem veszitek észre és pl terhes leszel. Akkor mit csinálsz. Anyádék mit szólnak majd hozzá? Na meg a rendőrség és a gyermekvédelem. Először ezeket pörgesd le fejben utána gondolkozz ilyesmin.
2016. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem 16 evesen alig akartak elengedni az exemmel egy hetvegere balatonra. Aztan megoldottam mert szakitottam😀😀
2016. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem kell félre érteni! Nem is olyanra gondoltam. 😂 pl:megölel,vagy nemtom. Xd De a szüleim elengednek,lesz ott másik szülő. 😄
2016. ápr. 18. 20:10
 8/10 anonim ***** válasza:

A kapcsolat nem korai, az együtt alvás sem, hogy ha nem akar szexelni.

Én is aludtam már fiúval, igaz csak a haverom volt és táborban voltunk, nem volt elég ágy, a mellkasán aludtam el. xD

Persze haver, nem volt semmi mielőtt valaki letámadna. :D

/L

2016. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon korai....
2016. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem még 17 évesen se engedtek volna el így Balatonra... jól gondold át ez tényleg olyan fantasztikus ötlet? A srác tuti befog próbálkozni erre számíthatsz. Még gyerekek vagytok ehez hidd el van idő minek kapkodni mindennel? Ha megbánod? Ha történik valami ? Gondolkozz el ezeken... De a te döntésed. ( 18/L)
2016. ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!