Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nagyon félek a kislányom...

Nagyon félek a kislányom orrmandula műtétjétől, mire készüljek?

Figyelt kérdés
Hétfőre van kiírva a lányom. 3,5 éves. Borzasztóan aggódom a dolog miatt. Már egy vérvételt is katasztrófának él meg, és amúgy is tele vagyok rossz érzésekkel a dolgot illetően. Mennyire veszélyes, mennyire rutin műtét?
2016. ápr. 15. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon rutin. A saját pánikodat valahogyan győzd le, mert az ragad át a gyerekre. Ha nem megy, akkor inkább az apja legyen mellette, mert azzal ő sem jár jól, ha szétstresszeli magát.


A sajátomból pár dologra emlékszem: valamiért kámforral kábítottak el, ami úgy nézett ki, hogy egy üst jellegű valamit a nyakamba akasztott az orvos, az ölébe ültetett, majd a számra szorította a kámforos kendőt. Utolsó emlékem, hogy felnyúlok és végigkarmolom az arcát (Apám utána győzött elnézést kérni tőle :))


Következő emlékem, hogy felébredek és véletlenül lerúgom az ágyról a vizelettel teli vesetálat.

Ez a két momentum maradt meg, más nem. Fájdalomra sem emlékszem, sem egyéb kellemetlenségre.

2016. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen rutin..en mondjuk viszonylag nyugodt voltam elotte,rajtam akkor jött ki a feszultseg mikor betoltak a mutobe..o is nagyon felos,de semmi rossz emleke nem maradt...adtak egy nyugtato kupot,mielott betoltak..kb. 3 perc alatt kiutotte a gyereket...betoltak,kb felora mulva meg mar hoztak is..adj vmi kis kedvenc plusst a kezébe v vmi ilyesmi...nalunk azt viselte a legrosszabbul,h utana par oraig nem ehetett..
2016. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!