Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen amikor a kutyát röntgen...

Milyen amikor a kutyát röntgenezik? Mire készüljek? Mi fog történni?

Figyelt kérdés
Az egy éves németjuhászunknak kezdődő ínszalagszakadása van, jövő héten megyünk röntgenre, kíváncsi vagyok hogy hogy fog ez zajlani?
2009. júl. 17. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nyugton tudod tartani a kutyád, akkor nem bódítják, de az a valószínübb, hogy igen. Csak egy injekciót kap, amitől pár percre elbódul. Megcsinálják a röntgent, utána ébredezés.
2009. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A rendelőben, ahol asszisztensként dolgoztam, csak akkor bódítottuk a kutyákat, ha muszáj volt. Arra a fél percre általában rá lehetett venni, hogy nyugodtan feküdjön, persze lefogva. Persze ez függ a kutyustól is. Egy jó tanács: legyél minél nyugodtabb, akkor a kutya is az lesz! Nem nagy dolog egy röntgen.
2009. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! Nem tudtam mit jelent pontosan hogy bódítják! Akkor így megnyugodtam! Arra a pár percre bőven rávesszük remélem hogy nyugton maradjon!
2009. júl. 17. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Végül is hogy alakult a dolog? Hogy van a kutyus?


Második válaszoló voltam

2009. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Eddig még csak megvizsgálta a doki, azt mondta kezdődő inszalag szakadás, és mivel be van gyulladva igy most gyulladás csökkentőt kap és csütörtökön vagy pénteken kell bevinni röntgenre, ha elmúlt a gyulladása! De ahhoz képest hgy tegnap lábra sem nagyon birt állni, ma már alig sántít! Ugyhogy remélem nem lesz semmi komolyabb, és talán műteni sem kell!

2009. júl. 18. 23:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez jó hír, remélem hamarosan teljesen rendbejön!
2009. júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!