Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek együtt valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek együtt valakivel, ha szerelmes vagyok, de ő nem - Férfiak, mi a különbség a számotokra tökéletes nő és egy olyan nő között, akibe szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt és én kb. 3 hete mondtam neki először, hogy szeretem. Nem nagyon reagált semmit, csak annyit mondott, hogy a "kis Bélus" (aki amúgy nem kicsi:) ) egyáltalán nem működne szerelem nélkül.

Elhatároztam, hogy többet nem mondom ezt neki, amíg ő nem mondja magától, mert rossz ez így és 3 hét után azért el voltam keseredve, de ma nem bírtam ki persze és a fülébe suttogtam, hogy szeretem. Nulla reakció, abszolút zéró, teljes csend.


Ehhez képest állandóan velem szeretne lenni, ha nem veszem fel a telefont idegeskedik, hogy kivel voltam, naponta többször csókokat meg szivecskét küld sms-ben és minden nap beszélünk, akkor is, ha esetleg nem találkozunk. Mindig elmondja, hogy mennyire csodálatos vagyok stb. stb., én ezt nem értem.


Annyira szeretném, ha ő is szeretne, de ezek szerint valahol meghúzta a határt, miért?

Vagy a férfiak gondolják azt egy nőröl, hogy "tökéletes", meg hogy ő a "napfény az életükben", de mégsem szerelmesek?


2015. márc. 29. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nőnek tilos szerelmet vallani, azért.
2015. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
O egyertelmuen szerelmes Beled! Gondolom sok csalodas erte es rossz emlekeket kelt benne az a szo. Ne eroltesd, hogy kimondja. Legyen Neked eleg, hogy ugy viselkedik, hogy latszik,hogy szerelmes Beled!
2015. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg mondd el neki, hogy rosszul esik, hogy nem mondja sosem, nekem se tetszene a dolog.
2015. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondani kell hanem kimutatni ha nem mondja de ugy bannik veled akkor annak orulj mint hogy mondana 1000 xhogy szeretlek s massal is kavarna
2015. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem mondja lépten-nyomon, hogy szeret, attól még így van.
2016. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!