Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már úgy 1 éve tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már úgy 1 éve tetszik egy fiú, de mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
1 éve kezdődött el, hogy szemezgettünk egymással meg ilyenek, de nem lett belőle semmi. Most idén újra vissza jött az érzés, de még mindig nem tudom mitévő legyek. Szemkontaktus megvan, de inkább haverok vagyunk, és nem is olyan alkat, aki oda menne lányhoz. Nem rég volt egy lábtörésem, és most hogy újra mehettem suliba, ő volt az, aki megkérdezte mindig, hogy jól vagyok-e. Sőt amikor először meglátott, hogy újra járok suliba, percekig engem bámult, és mosolygott. Félek hogy egy rossz lépéssel tönkre tennék mindent, mert ha nem jön össze, akkor csak haverok maradjuk. Ötleteket, vagy véleményeket! Köszi! 13/L

2016. ápr. 18. 22:34
 1/1 Dög99 ***** válasza:
Ne fossá má. Mennyé odaja oszt mondjad mi a rák van. Nem jó csak spannak lenni mert csak egyre szarabb lesz genyó
2016. ápr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!