Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tinilány+idősebb férfi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilány+idősebb férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsősorban 15-19 éves (középiskolás vagy gimnazista) lányok válaszára lennék kíváncsi, de a 20-as 30-as férfiak válasza is érdekel, akiknek esetleg van a kérdéskörrel kapcsolatos tapasztalata.


Adott a szituáció: Egy gimnazista tinilány kéz a kézben jár egy nála majdhogynem 10 évvel idősebb férfival és a szerelmeként mutatja be.


Addig eljutottam, hogy miért vonzódhatnak a tinilányok a náluk azért jelentősen idősebb férfiakhoz: Jó esetben egy huszon-harminc éves pasi már rendelkezik önálló keresettel, szüleitől független, lakással ( ha nem is palota ) illetve autóval rendelkezik. Tinédzserkorban a fiúkról ez nem mondható el, ők még ,, nincsenek készen " ilyen szempontból.


A legtöbb huszonéves nő pedig a kocsit illetve a lakást valamilyen szinten természetesnek veszi, őket nem lehet lenyűgözni olyan könnyen, mint fiatalabb nőtársaikat.


Van három ilyen magát nagylánynak gondoló tizenéves lány ismerősöm, akik olyan férfiakkal vannak együtt, akik közelednek vagy már behúzták a harmadik X-et. Megkérdeztem tőlük, hogy a kapcsolatuk működőképes-e, őszinte-e mindkét részről, elvégre sokkal idősebb a férfi.

Erre vérig sértődtek, ami két dolgot jelenthet: Vagy kegyetlenül betaláltam, vagy (ami szerintem sokkal valószínűtlenebbnek tartok) alaptalan a kérdés, mert minden frankó.


5 kérdésem lenne: A tinilány részéről az ilyen kapcsolatoknak mi a lelki oka, hogy sokkal idősebb férfihoz menekülnek? Mennyire okolhatóak a tizenéves fiúk?


A harmadik, hogy a férfi részéről milyen lelki okokra vezethető vissza az, hogy tizenéves lányokkal vannak?

Mennyire okolhatóak a huszon-harminc éves nők?


Én magam egy 20 éves srác vagyok, ha valaki kíváncsi rá :)


Köszönöm a válaszokat!



2016. ápr. 19. 09:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
33%

"hasznos akkor tudsz lenni, ha a lány nem kap meg mindent a családjától, és Te meg tudod neki adni"


Ez meg aztán, de egy undorító egy hozzállás. Utálom az ilyen érzelmi manipulatív férgeket.

2022. aug. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 KJUsul ***** válasza:
0%

Egyébként az egész társadalom úgy beteg ahogy van. Néhány évszázada még tudták, hogy egyáltalán nem mindegy kivel veszti el valaki a szüzességét. Mindenki tudja, hogy egy nemes tenyészlovat megugrik valami sehonnai csődör, akkor annak a génállománya már odaveszett, használhatatlan.

Csak azt nem tudják manapság, hogy ez az emberekre is érvényes. Ha valaki 10-13 évesen veszti el a szüzességét egy bokor alján, egy mocsadék, lelki nyomorék pedofillal, annak a gyerekei is hasonlók lesznek, akkor is ha más lesz az apjuk. Ez egy sajnálatos biológiai tény.

Pontosan ezért van a faszbúk, a snapchat, a tinder, a tik-tok meg többi undormány oldal, hogy lányokat minél korábban vegye rá a szexre, mert így képtelenek jól választani, a társadalom pedig tovább korcsosul, könnyen befolyásolható, ostoba agymosottakká, akiknek mindet el lehet hitetni, még azt is hogy Mátyás király nem is volt igazságos, vagy hogy Szent István erőszakkal téríttette német hittérítőkkel a magyarokat, vagy hogy aki b+zi génnel születik, az az is lesz, vagy akár olyan ótvar f*szságokat is, mint a kovid járvány meg a csodaótások.

2023. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%
"Mindenki tudja, hogy egy nemes tenyészlovat megugrik valami sehonnai csődör, akkor annak a génállománya már odaveszett, használhatatlan." - ez valami őrült nagy butaság.
2023. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 KJUsul ***** válasza:
0%
23-as, akkor kérdezz meg egy lószakértőt, aztán egy biológust is, hogy van-e embernél is ilyen hatás. Na előre megsúgom: van. Tanítják egyetemen, csak nem nagyon hangoztatják. Nézz jobban utána dolgoknak.
febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Tanítják egyetemen?

Akkor biztos, hogy vannak erről szóló publikációk. Esetleg tudnál egyet idézni? Vagy azokat az egyetemi könyveket, amelyekben ez szerepel?

febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 KJUsul ***** válasza:
Ne követelőzz, nézz utána.
febr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
55%

Nem követelőzök, hanem kérdeztem, hogy alá tudod-e támasztani. (ezek szerint nem tudod?)

Az az alap, hogy ha egy tudományos tényt közölsz, akkor azt alátámasztod a szakirodalmi hivatkozással.

febr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!