Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 8 hónapos kapcsolatban heti 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapos kapcsolatban heti 1 szex normális?

Figyelt kérdés

17 vagyok, a barátom 18. Lassan egy hónapja van ez, pedig az elején normális volt minden. És azt sem igaaz, hogy nem lenne rá időnk, egy suliba járunk, fél órára lakunk egymástól... Próbálkoztam egy ideig, de belefáradtam, mindig azzal jön, hogy nagyon fáradt (oké, érettségizni fog, ez jogos), de nem hiszem, hogy hetente nem lenne 2-3 szabad órája...


Szerintetek ez normális?


2016. márc. 28. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Lehet tényleg fáradt a suli miatt. Kényeztesd. Csábítsd el ha több kell :) 22/l
2016. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy próbálkoztam mindennel, igyekeztem a kedvébe járni, amivel csak tudtam, és így is csak nehezen tudtam rávenni néha. Kaptam olyan tanácsot, hogy hagyjam, majd úgyis rájön a kangörcs, hát nem, tök jól elvan, ahogy nézem...
2016. márc. 28. 22:34
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Imádom, mikor a kicsi tiniknek (bónusz, ha lány) hatalmas szexuális igényeik vannak :)

Túl nagy lánynak érzed te is magad.

Nagyon sajnálom, hogy 17 évesen csak heti 1x dugnak meg :(

Egyébként nem normális.

2016. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az lenne a hatalmas szexuális igény, hogy jól esne, ha 8 hónap után a barátom nem heti kb. fél órát szánna rám?

Hát, rendben.

2016. márc. 28. 22:40
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

mivan 3mas irigy vagy?:D

am beszéld meg vele, jh legalább hétvégén töltsétek együtt a napot.

2016. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
hát az elég kevés ! hát nagyon nem normális ha szeretem a barátnőmet minimum napi 1 az meg van egy fél óra alatt
2016. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

#5: Mire vagyok irigy? Válassz te, mert nekem fogalmam sincs:

1. A heti 1 szexre.

2. A lányra, aki jobb barátot nem talált.

3. A srácra, aki akkora tapló, hogy nem törődik a barátnőjével.

(Én is érettségiztem, tanultam, de valahogy szabadidőm mindig akadt.)

2016. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Utolso. Stabil ervek, viszont tenyleg abszolut az jon le, hogy meg ezt a keves alkalmat is sajnalod a lanytol.

Normalisan tette fel a kerdest es nem arra volt kivancsi (valoszinuleg egy begyoposodott embertol) hogy szerencsetetlent leb.ssza, mekkora ninfoman mert a baratja csak heti egyszer vajazza a sutijet es, es ennel o mervtobbet kivanni. 17-18 evesen normalis, hogy szexelni akar. Semmi jogod velemenyezni ezt, valoszinuleg olyan csunya voltal h annak idejen neked nem volt senkid, vagy mar kioregedtel es nem emlekszel. 2016 van olvass utana hogyan mukodnek a dolgok!;)



Erettsegi elott 1 honappal nyilvan az lesz a legfontosabb a sracnak hogy tanuljon ha ervenyesulni akar az orszagban es be tudjon kerulni egyetemre, ahol nem kell vagyonokat fizetni a tanulaset (bar ha allamin vagy akkor is kb 60000 ft elmegy egy honapban), szoval tok ertheto hogy faradt.

Kerdezo lazitsd el neha, masszirozd neha, furodjetek egyutt, es hozd vissza az intimitast az eletetekbe. Hivd fel a figyelmet magadra, de ne verbalisan, hanem tettekkel!

2016. márc. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

#8: Örülök, hogy még egy értelmesként te is véleményezed a hozzászólásomat. A helyzet, hogy egyáltalán nem "szóltam" hozzád,majd a kérdező megvédi magát, ha szeretné.

Megint tisztázom magam:

- nem vagyok begyöpösödött

- azért írtam, amit írtam, mert szerintem egy fiatalkorúnak nem kellene ennyire szexközpontúnak lennie.

- nem vagyok csúnya, átlagosnak vallom magam

- nem tudom, mire fel ez az "annak idején", 60 évesnek képzelsz? Huszon éves vagyok és volt már több barátnőm is, és nem a szex volt a legnagyobb problémájuk.

- nem tudom, hogy jön ide 2016, de ilyen jellegű kapcsolatok és gondok több száz évvel ezelőtt is előfordultak nagy valószínűséggel

- honnan tudod, hogy a srác egyetemre akar menni?ú

- aki idejében elkezdi a tanulást, nem csak könnyebben tud haladni, hanem viszonylag sok szabadideje is marad (ez saját tapasztalat)

- rég rossz, ha valakinek erőlködnie kell, hogy felhívja a saját barátja figyelmét magára.

2016. márc. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
de 70%.os egy csíra vagy ...
2016. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!