Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, ez mi akart lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ez mi akart lenni?

Figyelt kérdés

Szóval az angol tanár ilyent mond nekem,( egyedül voltam a teremben)

szóval ilyent mond nekem," szeretem a matekot" erre mondtam hogy nem,erre ő " én azt hittem szereted" hozzáteszem kicsit vigyorgó tekintettel..

aztán jött pont a matekóra ,és a matektanár fura volt ideges,majd inkább leléptem az óráról ..



2016. ápr. 21. 12:16
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
hozzáteszem mikor bejött a matektanár,flegmán nézett rám,és nem köszönt
2016. ápr. 21. 12:20
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Na én ezt nem értem mi akar lenni.
2016. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Fruzs33 ***** válasza:
100%
Kutya legyek ha én ebből értettem valamit;pedig magyarul volt minden szava .
2016. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Jézusom ti tudtok értelmezni? apám ..mit nem lehet ezen érteni?

Angol tanár kérdezett tőlem valamit a matektanárral kapcsolatban,majd amikor vége lett az órának ,jött a matektanár,és fura volt...

2016. ápr. 21. 14:47
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Apám.. és az nem lehet, hogy te nem tudod értelmesen elmondani amit akarsz. NA most hasonlítsd össze a kérdés szövegét azzal amit most írtál. És nézd meg a különbséget.
2016. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Valószínüleg már kb az összes tanár tudja hogy nem szereted a matekot..nem mintha közük lenne hozzá de azért a tanáriban is megy a pletykálkodás ezerrel.


Tőlem matektanárom kérdezte meg hogy "Szereted a matekot?" erre én "Ki nem állhatom." aztán így nézett egyet én meg erre "Nem azt mondtam hogy magát nem bírom elviselni hanem a matekot nem szeretem.Magával semmi bajom." aztán ezen elbeszélgettünk egy kicsit és igazából még mindig megvan az a jó tanár diák viszony köztünk.

2016. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ti szerintem nem tudtok értelmezni

Mondom hogy az angol tanár kérdezte hogy " szeretem a matekot" mondom "nem" erre az angol tanár ,"jah én azt hittem szereted" mosollyal az arcán ..aztán jött a matektanár az órára,és nem köszönt és flegma volt, értitek?

2016. ápr. 21. 14:56
 8/19 A kérdező kommentje:
nem tudom de gyanús volt
2016. ápr. 21. 14:57
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mint tini párkapcsolat már a kategória is rossz!

De véleményem szerint az történhetett, hogy az angol tanárod súgott a matek tanárodnak, hogy te legyél az akit megbuktat. Már készítik is a vazelint!

2016. ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Na, a 7-es kommentednél végre le tudtad írni normálisan... csodálkozol hogy eddig nem értettük? Eddig közel se ezt írtad, már ne is haragudj.


A kérdésben a következő van:

szóval ilyent mond nekem," szeretem a matekot"


Ez egy kijelentő mondat, ha így írod. Pedig a tanár valójában kérdezett tőled valamit. Ugye érzed a különbséget?


Amúgy meg mit keres a szerelem kategóriában a kérdés?


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, lehet "beköpött" az angol tanárod a tanáriban

2016. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!