Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, ez mi akart lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ez mi akart lenni?

Figyelt kérdés

Szóval az angol tanár ilyent mond nekem,( egyedül voltam a teremben)

szóval ilyent mond nekem," szeretem a matekot" erre mondtam hogy nem,erre ő " én azt hittem szereted" hozzáteszem kicsit vigyorgó tekintettel..

aztán jött pont a matekóra ,és a matektanár fura volt ideges,majd inkább leléptem az óráról ..



2016. ápr. 21. 12:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Valahova ki kellett írnom,de már tudom mi a lényeg.
2016. ápr. 21. 17:06
 12/19 anonim ***** válasza:

1) te nem tudsz fogalmazni

2) a tanáraid gerinctelen patkányok

2016. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Miért nem tudok fogalmazni? ez történt az osztályban úram isten,hogy írjam le nektek? franciául
2016. ápr. 21. 21:46
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén tedd fel magadnak a kérdést! Értelmesen van leírva a kérdésben a történet? Összefüggő és világos a fenti szöveg.


Ugye hogy nem?


Hasonlítsd össze ezt:


"Mondom hogy az angol tanár kérdezte hogy " szeretem a matekot" mondom "nem" erre az angol tanár ,"jah én azt hittem szereted" mosollyal az arcán ..aztán jött a matektanár az órára,és nem köszönt és flegma volt, értitek?" (ez a te kommented, a 7-es sorszámú)


Ezzel:


"Szóval az angol tanár ilyent mond nekem,( egyedül voltam a teremben)

szóval ilyent mond nekem," szeretem a matekot" erre mondtam hogy nem,erre ő " én azt hittem szereted" hozzáteszem kicsit vigyorgó tekintettel..

aztán jött pont a matekóra ,és a matektanár fura volt ideges,majd inkább leléptem az óráról .." (ez pedig a kérdésed szövege)


Érzed a különbséget? Ha nem, ajánlom figyelmedbe a 10-es válaszomat!

2016. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Tudod megpróbáltam nektek másképpen mefogalmazni,de látom sehogy se értitek...
2016. ápr. 21. 23:21
 16/19 A kérdező kommentje:
Ennyi végem
2016. ápr. 21. 23:21
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Oké, úgy látom teljesen hülye vagy, egyáltalán nem vágod miről beszélünk. Olvasd el még egyszer az utolsó válaszom, hátha megérted miről van szó.
2016. ápr. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Megint segítek: Csak 3. próbálkozásra sikerült úgy leírnod a kérdést úgy, hogy annak legyen értelme. Összevetetted a két szöveget amit beidéztem? Ugyanazt jelenti a kettő? Nagyon nem!
2016. ápr. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Igaz már késő,de csak most olvastam el a kérdésed és röhögtem egy jót:D

Valószínűleg ha többen nem értik a mondandódat akkor nem a tömeggel van baj,hanem veled. Szóval osztom a többiek véleményét...de legalább feldobtad ezt a pár percemet:"DD

2016. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!