Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez most mi akart lenni?

Ez most mi akart lenni?

Figyelt kérdés

sziasztok, ma megehettem valamit, ami utan feher holyag szeru kiutesek jottek ki rajtam amik korul piros foltok voltal. regota vagyok allergias tobb etelre, de azokat nem ettem. na szoval 5 percenkent jott ki rajtam a viszketo holyagos kiutes, es ra fel orata el is tunt. ez most mit jelentsen? az immunrendszerem ilyen gyorsan lekuzdotte a harcot a kiutesek ellen?

regebben ha kiutes jott ki rajtam, csak orvostol kapott steroidos gyogyszerre lehetett eltuntetni, az is 1 hetbe telt. most meg fel ora alatt kivehezte a testem a kiuteseket barmilyen orvossag segitsege nelkul.



2016. márc. 6. 13:44
 1/1 Vekkl válasza:
Szerintem az lenne a legjobb ha elmennél orvoshoz, mert ha ennyire kegyetlen akkor az egyáltalán nem jo jel!
2016. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!