Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindjár év vége de nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjár év vége de nem tudom hogy tegyem jóvá?!

Figyelt kérdés

L/14

Tudom..most sokan fogjátok azt mondani hogy '14 évesen nem lehet az ember szerelmes' 'inkább tanulj' stb..énis azt hittem amíg szerelmes nem lettem egy fiúba.

Első óta ismerem, osztálytársak vagyunk.hatodik év végén megtetszett.nem hittem volna hogy valaha az enyém lehet így más fiúkkal eggyütt voltam.De a szívem mindig is hozzá húzott.hetedikben egymás mellé ültettek.annyira örültem.jókat beszélgettünk órákon id szünetben is.Aztán egyre jobb barátok lettünk amikor arra jutottunk hogy legjobb barátok vagyunk.De volt egy lány.Akinek tetszett de a fiú mindig lekoptatta úgymond.A lány továbblépett.Én még mindig szerettem.Elhatároztuk hogy nyolcadikba eggyütt ballagunk.Nagyon tervezgettük hogy én magassarkút húzok és magasabb leszek nála(egymagasak voltunk akkor)Aztán jött a nyár.Annak a lánynak ugyan azokat írt amiket nekem(őt luszilja meg először,fogni fogja a kezét stb)teljesen összetörtem.Augusztus hatodikán beszéltünk utoljára.De sulikezdéssel egy nappal rámírt.Sírni kezdtem és remegő kézzel válaszoltam.Megkérdezte ülün e egymás mellett? Nemet mondtam mert nagyon haragudtam rá.Elkezdődött a nyolcadik.Pár napra egy hetedikessel összejöttem mert azt hittem így túl leszek rajta.Egy hónapra szakítottam vele mert nem tudtam elfelejteni a fiút.Nagyon sokat beszéltünk utána.Aztán.A másik osztálytáramnak azt mondtam szeretem.(barátilag értettem)de ő úgy gondolta szerelemből.Nem akartam megbántani és azt mondtam igen úgy..Nagyon nagy baklövés volt..Aztán.az a fiú bevallotta nekem hogy ő is hatodik évvége óta szeret.A másik fiú túltette magát rajtam és így azzal a fiúval akit szerettem tudtam komolyan beszélni a témáról.Október de lehet november környékén megkérdezte hogy járnék e vele.Persze facebookon..Nem akartam tönkretenni a barátságunkat így nemet mondtam.Többször is megkérdezte de mindig azt mondtam a barátságunk fontosabb.Jött egy olyan időszak amikor mindketten megakartuk egymást puszilni.Ő megpuszilt amikor szálltam fel a buszra de én nem mertem.Rákiabáltam hogy de hülye vagy.Tudta hogy zavarban vagyok azér mondtam.Nem gondoltam komolyan.Aztán.Egyre többször puszilt meg.Mentünk angolra és szájon puszilt.Nagyon jó érzés volt.Egyre közelebb kerültünk egymáshoz.Amikor előkészítőre jártam mindig elkísért.Egyik nap is eljött velem és megcsókolt.Jó pár hónappal rá összejöttünk.😍Minden szünetbeneggyüttvoltunk..aztán..én jóba lettem egyfiúval..egyre jobban kezdtem benne megbízni és ő lett a legjobbbarátom.A szerelmemet megviselte hogy őlett.De én azt mondtam hogy nem én tehetek róla hanem ő mert nem foglalkozott velem és őigen..úgy éreztem már torkig vagyok hogy nem közeledikfelém.Szakítottam vele.olyat vágtam a fejéhez amit nagyon nagyon megbántam.Mégpedig azt hogy a legjobb barátom tetszik.ez nem így volt de a méregtől nem tudtam mit csinálok.odamentem a legjobb barátomhoz és mondtam hogy ballagjunk eggyütt.Igent mondott.a szerelmemmel kibékültünk de semmi sem volt olyan mint régen.de nem szakítottam vele mert akkor örökre elveszítem.Aztán.meghalt a papám.mindenhol ezt hallottam és annyira nyomasztott ez is meg az hogy nem foglalkozik velem hogy szakítottam vele.tegnap óta csak sírok még iskolába is pedig soha nem sírok ott.Nem tudja hogy a papám meghalt.de ezt nem is foghatom a szakításra.én voltam a hibás.De annyira szerelmes vagyok belé hogy nem tudom elengedni..Foggalmam sincs mit tegyek hogy újravisszaszerezzem.Nem tudom hogy lehetne már köztünk valami.



2016. ápr. 21. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretnék segíteni, de nem tudok annál többet mondani, hogy tisztázd vele a dolgokat. Odamész hozzá és megmondod neki, hogy te még mindig szerelmes vagy belé és össze szeretnél vele jönni. Elmondasz neki mindent, hogy mi miért történt és szerintem meg fogja érteni, ha meg ő is szeret, akkor pláne. Soha nem szoktam ilyet írni, de most kivételt teszek, szóval, ha valamiben kell segítség, vagy kérdésed van, akkor írj nyugodtan privátot és megpróbálok segíteni.


Sok sikert és kitartást! Drukkolok nektek! :) ;)

2016. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2016. ápr. 21. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!