Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha a bátyjám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a bátyjám meglátta hogy csókoloztam a pasimmal?

Figyelt kérdés

A parkban voltam és a bátyjám meglátta ahogy csókoloztunk de a szüleim nem tudnak tóla hogy van barátom és félek elmondja mit tegyek?

Tesom: 19/F

Pasim: 16/F

Én: 13/F

Válaszokat előre is köszönöm



2016. ápr. 21. 22:00
1 2
 11/17 anonim válasza:
:D :D akkor viszont szentem semmi gaz... mond meg a batyadnak h ez a te dolgod es h nincs joga senkinek elmondani..
2016. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
lassan 18 leszek. hugom 15 van pasija vele egy koru. Lattam mar megcsokolja de smarolni nem lattam. az is csak kis mertekben zavarna vagyis ha smarolo embereket latok elfordulok mert nem bamulok. o se fog semmit szolni a szuleidnek. en se tettem, ha kerdeztek mondtam nem tudom (bar a tesom is mondta kuss de ez nekem alap volt) az hogy meg kisse kicsi vagy es a pasid 16 lehet valamilyen ellenszenvet kivalt benne de ez lesz az utolso dolog ami aggasztani fogja a nap barmely szakaban
2016. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Megkértem hogy ne mondja el de ő azt mondta hogy még gondolkodik rajta hogy elmondja vagy nem de félek ha elmondja nagyon
2016. ápr. 23. 22:36
 14/17 anonim ***** válasza:
És ha elmondja mi lesz? Semmi
2016. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát de lesz mert a szüleim elég szigoruak
2016. ápr. 24. 09:35
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem mondja el, csak szivat meg kicsit)
2016. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Thomika20 ***** válasza:

Egyszer úgy is kiderül minden. Aki hazudozik, az idővel mindig lebukik. Ha a tesód megláthatott a gyerekkel, akkor bárki más is megláthat. Pl a szüleid.

Sose fogom megérteni, hogy 13 évesnek minek kell pasi? Úgyse maradtok meg egymás mellett, tök felesleges pasizni ilyen idősen. Sőt 18 éves korig bőven rá érne.

Minek kell síettetni a dolgokat, nem ráér?

18-20 éves korodra egy kiégett r**anc akarsz lenni?

A következő lépcső fok úgy is az lesz, hogy d**ni akarsz vele, mert úgy szeretem.

Csak ezzel egy baj, hogy ha majd lefekszel vele, te nem a srácot fogod szeretni, hanem a d**ást. És vágyni fogsz rá, hogy más is megtegye.

2016. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!