Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » De viszont utána elég fura...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De viszont utána elég fura volt. Még sose csókolóztam előtte és nem tudtam mitkell csinálni. Ezután a fiú mondta hogy sós volt és másoktól is vissza hallodtam. De nem értem hogy hogy érti hogy SÓS?

Figyelt kérdés
Szóval szilveszterkor megvólt az első csókom egy fiúval aki tetszett.
2016. febr. 19. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet sós chipszet ettél azelőtt:D
2016. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ettem előtte semmit😂
2016. febr. 19. 14:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy de viszont. HalloTad, nem hallodtad.

Ok. És mi a kérdésed? Megvolt az első csókod és?

2016. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És azt mondta hogy sós volt..
2016. febr. 19. 14:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogyhogy visszahallottad? Másokkal is csókolóztál és ők is azt mondták, vagy a pasid elújságolta a fél városnak?
2016. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami kisregény folytatása ? Vagy hogy kell ezt értelmezni ? Vagy a magyar tanárod preferálja az "in medias res" kezdést és beléd ragadt ?
2016. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os, ez jó volt! :D


Ilyet én még nem láttam. Borzalmas, hogy hogy tudnak emberek írni. :D Amúgy az a kérdés, hogy miért volt sós a képed? Menj oda egy tudóshoz, köpj a mikroszkópja alá és elemzi a csulád, hogy mi van benne. Mi ezt nem tudjuk megcsinálni így neten keresztül.

2016. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
15:05 nem csak úgy vissza mondta pár ember
2016. febr. 19. 15:46
 9/10 anonim ***** válasza:
ő sok édeset evet te eg sok sósat és erezte h sós vagy :'D
2016. febr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

"De"-vel nem kezdünk mondatot.

Lehet hogy nem is azt mondta,hogy sós volt ,hanem egy S.O.S. Vészjelzést küldött mert úgy csókolhattál,hogy félt attól h leharapod a fejét.

2016. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!