Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez hogyan csináljam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú aki 15 éves én 13 és neki nincs barátnője se nekem barátom. A baj annyi h ő Budapesten lakik én meg Miskolc mellett. Tehát úgy kb 180 km. Szóval őszintén szégyellem a dolgot de egy internetes játékban ismertem meg a fiút xd és még nem találkoztam vele de szinte mindig beszélünk....meg webcamerázunk! Már ismerem pár haverját akik folyton mondják h jöjjek össze azzal a fiúval! Én meg mondom hogy oké de hogy? Mert kb már egy éve beleestem és azért na nem tudtam kiverni a fejemből és szerintem egy jódarabig nem is fogom tudni! Konkrétan az életem részévé vállt de barátok vagyunk meg minden....

És most 30.án találkozok vele és haverjával. Valahogy ki szeretném deríteni hogy most érez e irántam vmit csak az a baja hogy messze lakok vagy egyszerűen csak barátként tekint rám.

Mert amikor webcamozunk akk mindig megdicséri hogy milyen csinos vagyok stb....régen mindig írogatott nekem szíveket de ez már most valahogy nincs de mindig műndja hofy régen hallotta a hangom meg hogy szereti hallgatni amikor beszélek!

Szóval én kiakarom deríteni h bejövök e neki ha meg igen akk meg mcsókolnám!

Ez jó ötlet?

Egy rendezvényen hogy tudnám és mikor megcsókolni??? Még nem csókolóztam de mindenki azt mondja h jön magától....szóval reménykedek benne!

Szóval szerintetek ez jó ötlet? Ha igen hogyan és mikor csináljam? Mit mondjak neki?? Nagyon nehéz lenne a távkapcsolat??


2016. ápr. 21. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
azt nem tudom megmondani h pontosan mit csinálnáljál, de azt igen hogy legelöször ne smárold le! alapszabály... lány vagy, hyadd csinálja a fiu ha neki kedve tartja. amugy eaz első talin smárolni meg nem túl nyerő, szerintem. nekem volt ilyen és pár hónapra rá, amikor már kb 4.-re taliztunk a srác le akart velem feküdni. pedig abszolute nem ismefrtük egymást csak semmiségekröl dumáltunk neten és webkameráztunk.ugyhogy sztem csak beszélj vele, kérdezd meg mit akar és ha nem akar veled összejönni akkor hagyd. vagy várod amíg rájön h mégis kellesz neki vagy pedig megmaradtuk barátoknak ha ez nem jönne össze.
2016. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fruzs33 ***** válasza:
Ez nem könnyű helyzet... Ha ő is így érez,csak akkor csókold még.Kérdezd meg,hogy akarja -e.Mert akkor már nyert ügyed van.
2016. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se jó ötlet első alkalommal megcsókolni, főleg úgy, h még azt se tod h szeret e egyáltalán...bár persze, úgy az igazán filmbeillő, ha csókolóztok is...de sztem ne szaladj egyenlőre ennyire előre. Először csak mond meg neki, h szereted, és h ő h van ezzel
2016. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!