Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinalnatok? Elhagynato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinalnatok? Elhagynatok a lanyt ennyi ido utan?

Figyelt kérdés
A baratnom 15 eves, nyaron lesz 16. Be akarja tolteni a 16ot, mielott lefekszunk...viszont en mar fel eve varok ra.(lassan masfel eve vagyunk egyutt) Szeretem, de nagyon kivanom mar. Kizart hogy otthagyjam, meg fogom varni, csak kivancsi vagyok masok velemenyere. Ti megvarnatok a baratnotoket? (Mindig ez a vita forrasa nalunk)
2016. ápr. 22. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
mire betölti a 16-t, arra a sok veszekedés miatt szakítotok és várhatsz évekig megint, ha csak nem szedsz fel valakit buliban...
2016. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Megvárnám.
2016. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Csak azt tudom mondani hogy a barátommal két éve vagyunk lassan együtt és még mindig nem feküdtünk le. Nem a kor miatt, mert felnőttek vagyunk mindketten, hanem mert én még nem érzem magam késznek. Amúgy a vitás dolog a barátnődre vonatkozik? Ezen mit lehet vitázni? Bocsi, csak kíváncsi vagyok:)
2016. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Hat sajnos en eleg akaratos vagyok es mindig mondom neki higy csinaljuk, o meg nem akarja. Es ezen allandoan veszekszunk.

2016. ápr. 24. 07:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4: Egy kanos kis türelmetlen pincsi vagy. Remélem, a barátnőd azelőtt talál jobbat, mielőtt lefeküdne veled...
2016. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem jobb ha nem mondod neki folyton, mert engem az csak még inkább hátráltatna és idegesítő is.
2016. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Koszonom a tanacsokat
2016. ápr. 26. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!