Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rég óta kívántuk már egymást...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rég óta kívántuk már egymást a mostoha-unokatestvéremmel és amikor végre csak ketten voltunk náluk, akkor megtörtént a csoda. Azóta együtt vagyunk csak féljük megmondani a szülőknek azt, hogy hogyan érzünk egymás iránt, szerintetek mit tegyünk?

Figyelt kérdés
17 F 17 L ( nincs vérrokonság)
2016. ápr. 22. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vérrokonság, szeressétek egymást.
2016. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 eznemlényeges ***** válasza:
78%
Hát, ha elmondjátok, ne számítsatok semmi jóra, szerintem szinte mindenki ellenezni fogja ezt a kapcsolatot, de remélem nem választanak el titeket, amit mondjuk nem is nagyon lehet. Szóval szerintem mindenképpen mondjátok el, még ha ez is az ára, egy kis veszekedés.
2016. ápr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem külön külön beszéljétek a szüleitekkel h nagyon jóban vagytok egymással, és nem tudjátok, h a másik mit érez, de lehet h ez a részetekről több és nem tudjátok, h mit csináljátok. Ez alapján a választ szerintem megkapjátok, ők egymás közt ezt megbeszélik, mert elég fontos dolog, s aztán a válasz szerint vagy boldogan éltek együtt, vagy titokban.

Azt viszont az elején jó ha tudjátok, hogy ha szakításra kerülne a sor, akkor azt tegyétek a lehető legbarátságosabban, mert utána is együtt kell éljetek!

2016. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elmondtátok a szülőknek? Mi lett belőle?
2020. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!