Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmnek nincs szüksége...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nincs szüksége arra hogy csak ketten legyünk valahol, meg ő nem kíván engem, miért nem hív át magához?

Figyelt kérdés
Az a baj h nálunk csak akkor tudunk lenni mikor nincsenek itthon páran mivel viszonylag kicsi lakásban élünk, és utóbbi időben csak egyszer tudott atjonni ebből kifolyólag a barátnőm. Anyukája tud rólam az biztos, és neki van külön szobája meg anyukája is jófej ahogy mesélte és így szoktam hallani h most ez a barátnője alszik ott máskor meg a másik én meg még csak át sem megyek. Igazából azért zavar mert jó lenne néha csak kettesben lenni, és nem szeretnék erre így rakerdezni konkrétan mert biztos oka van, és nem akarom ennyire bekuncsorogni magam hozzájuk. 5 hónapja vagyunk együtt Én 16/f ő 15/l
2016. ápr. 23. 10:45
 1/3 anonim válasza:

Lehet hogy már nem érez irántad semmit csak nem meri el mondani.

Vagy az is lehet hogy szeret téged csak elég félén kés még nem akar ilyen gyorsan át hívni a házába.

2016. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy 15 éves lánynak még nem is kell senkit sem kívánni...
2016. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy mikor ismerhetnéd meg az anyukáját, mert nagyon jófejnek tűnik.
2016. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!