Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt egy lány és nem érzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy lány és nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Egy ideje volt egy lány nem ismertem 14 vagyok ő 13 de most valamiért semmit se érzek iránta se semmi iránt,mi miatt van ez arra akarok választ. amúgy még nem ismertem nagyon
2016. ápr. 23. 15:36
 1/6 anonim válasza:
Kérlek fejtsd ki bővebben, ez így elég zavaros.
2016. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szerelmes, nincs szimpatia sem, örülj neki, legalább nyugodt életed van. :)
2016. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előtte éreztél iránta valamit? ha nem akkor semmi gond ha meg igen, csak kiszerettél belőle
2016. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem csak ő iránta semmit,hanem egyáltalán semmi iránt se semmit se érzek. mintha nem lennének érzéseim,mitől van ez?
2016. ápr. 23. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy örülj neki! Nincs ezzel probléma. Kicsit lélektelen vagy, jólvanazúgy. Én is érzéketlen akarok lenni. Régen az voltam, de nekem azért harcolnom kellett és úgy nem volt poén. Ha te alapból ilyen vagy, akkor bizony, bro, neked nagyon jó szuperképességed van. Örülj neki!
2016. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem maradok ilyen mindent megteszek hogy változzak...
2016. ápr. 23. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!