Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Adjam fel vagy próbálkozzak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel vagy próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Van 1 lány akivel beszélek 1 ideje és mind2en bírjuk egymást, de nemrég 1 fiú visszautasította és aztmondta, hogy időre van szüksége és nemtudja, h miután túl is jutott a srácon utánna tetszenék e neki. Nekem a csaj bejön és többet szeretnék, de nemtudom h van e értelme 1 barátot eljátszani addig amíg túl nem jutott máson, lehet nem fogok neki tetszeni utánna sem, miután elcsesztem arra időt h barátjának adtam ki magam. 16f 17l

2016. ápr. 23. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

"...utánna tetszenék e neki."

Mi van? :D

Lehet én vagyok a hülye de a tetszésnél nincs olyan hogy előtte vagy utána. Ha tetszik valaki akkor az azonnal tetszik ahogy meglátod. Gondolom én.

Ha eddig nem tetszettél neki, nem is fogsz.

2016. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát... Mérd fel a helyzetet, hogy milyen jó a csaj,hogy milyen lehetőségeid vannak még, majd pedig mérd fel hogy megéri e a kockázatot... Gondolkoz ;-)

Én valszeg kockáztatnák...

De ha barátja annyira nem akarsz lenni csak össze jönni akkor próbáld meg azt hogy nem fegtetsz bele annyi időt csak néha beszéltek vagy esetleg csináltok is valamit, amennyi időt nem sajnálsz ;-)

2016. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!