Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Próbálkozzak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Próbálkozzak, vagy adjam fel a reményt?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú lesz, de leírom a történetem.

Nem járok gyakran bulizni, de ha igen, mindig láttam egy bizonyos lányt. Csak látásból ismertem, és egyre jobban tetszett. Nagyon jól nézett ki, nem viselkedett úgy mint egy p*csa, és ahogy láttam pasija sem volt. Megtaláltam facebookon, és megbizonyosodtam róla, hogy tényleg egyedülálló. A tipikus női ideálommá vált. Most lehet írni, hogy nincs elég önbizalmam, de nem kaphattam volna meg az "akkori formámban". így elkezdtem megváltozni. Csajozásról szóló könyveket olvasgattam, és ott láttam, hogy változtass az életeden. Megváltoztam, ruhatár minden. Minden amit tettem, tanulás, minden egy látottak alapján elképzelt ideál miatt tettem. Ő inspirált, hogy megváltozzak, hogy jobb, hogy "vagányabb" ember legyek. Már csak 1 lépés választott el attól, hogy megszólítsam. De előtte még elmentünk szórakozni a haverokkal. Ekkor láttam, hogy ott volt ő is. (nem szórakozóhely volt, de többet nem írok le, nehogy felismerhető legyen) Szóval ott volt a saját baráti társaságával, és láttam, hogy valaki rámászott, és hagyta. Nem tűnt nagy szerelemnek, de mégis megvolt a csók stb. A srác egy kinézetre elég szerencsétlen gyereknek tűnt, mégis sikerült neki. Nem voltam felháborodva, mivel én voltam a p*cs, hogy eddig nem léptem, mégis olyan érzés volt, mintha szivendöftek volna. Teljesen megfagytam. Facebookon még mindig egyedülálló. Szerintetek ez jelentett neki valamit? Maradjon meg a remény, és lépjek, próbálkozzak nála? Vagy mondjak le róla végleg? (ami nem biztos hogy sikerülne)

Lehet írni, hogy nem láttatok még ilyen hülyét, de beleszerettem a kinézetébe, valamint a látottak alapján róla alkotott képbe. Én is azt mondom, hogy szégyen amit csinálok, de ez van. Tulajdonképpen a semmibe szerettem bele, és bármit fel tudnék áldozni, hogy megkapjam. Tanács?



2013. júl. 14. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz! Mit veszíthetsz?
2013. júl. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ha már ennyit tettél érte, egy próbát megér

próbálkozz nála és majd meglátod hogy sül el

2013. júl. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj! Különösebb vesztenivalód nincs, ha felkészülsz a csalódásra is. Szóval próbálj meg úgy hozzáállni, hogy te is tudod, ő egy ideál. Ha nemet mond, akkor te megpróbáltad, minden elismerés a tiéd, ha meg igent mond, akkor tök jó.:)

Ami azt a másik srácot illeti, gondolom a csaj haverjaival iszogatott, és emiatt hagyta magát (gondolom picit többet ivott a kelleténél), de ha máskor , amikor láttad, nem mászott rá senkire, akkor alapvetően nem ilyen a csaj. Csak egy akkora alkalom volt, amit valszeg ő is bán. (Ha emlékszik rá.)

De mondjuk ha magamból indulok ki, akkor biztos jól esne neki, ha buliban mondjuk leszólítanád, vagy akár írnál neki, hogy már sokszor láttad itt és itt, és nem tudtad elfelejteni, annyira csinos/szép. ÉS most gondoltad, hogy beszélgethetnétek kicsit, ha neki is van kedve hozzá. Valami ilyesmit kéne mondanod/írnod, és majd meglátod, mit reagál. Ha nagyon negatív, akkor mégsem pont a jó ideálod, de ha kedves, aranyos és szeretne veled beszélgetni, akkor bármi lehet még belőle. ;)

2013. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
* a csaj A haverjaival iszogatott (#3 voltam)
2013. júl. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kicsimelcsi válasza:
100%

Szerintem is próbálkozz...tudod "egyszer élünk" ;)

meg aztán ha ilyen sok "áldozatot" hoztál érte miért is ne?

2013. júl. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
aranyos
2013. júl. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
beleszerettél egy nem létező ideálba, csak a saját képzetedbe szerettél bele és mindent megtettél hogy elérd mindenféle hamis dologgal
2013. júl. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6 - no comment :D

#7 - Nem azért írtam ki a kérdést, hogy erre rájöjj. Tisztában vagyok ezzel, ezt le is írtam.


A többieknek köszönöm a kommentet, el se tudjátok hinni mekkora inspiráció ez nekem. :D

2013. júl. 14. 01:32
 9/13 anonim válasza:
ez nagyon aranyos volt:) Semmiképp NE add fel, amíg nem ismered meg. Menj oda hozzá, vagy írj rá facebookon, és ismerkedjetek egy kicsit.Ne legyetek nagyon barátok, bókolgass neki és figyeld a reakcióit. Észre lehet venni, hogy bejössz-e neki. Ha igen, utána elmondhatnád, hogy mennyi mindent tettél érte. Szerintem leveszed vele a lábáról:) Sok sikert!
2013. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

magamra ismertem :)

Figyelj, üsd a vasat de ha lehet szó szerint, akkor észrevesz, legalább tanulsz. Vagy összejön a madam, vagy segít neked egy életre kiábrándulni belőle :)

2013. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!