Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a lány aki bejön nektek, és ti is neki, füvezne? Belekezdenétek egy kapcsolatba? Megpróbálnátok lebeszélni?

Figyelt kérdés
Mert nálam most ilyen helyzet állt elő, és engem egy picit.. hát talán az aggaszt lenne a legjobb szó.. A stílusunk különböző, de szerintem ezzel semmi gond nincs, (ő inkább popposabb, hip-hopposabb, míg én a rockot-metalt, rappet és hip-hoppot szeretem) ,ha még csak szeretne bulizni, piálni, azt mondom oké, de szerintem a fű sok, meg illegális (leginkább ezért szeretném ha letenne róla, mert féltem) és képes mentális függőséget kialakítani. Nem minden esetben, de azért volt rá példa. Szerintetek mit csináljak? én 16/F vagyok, és ő is 16.
2016. ápr. 24. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
füveznék vele, nekem nagyon bejönne ha a csaj is füvezne, de ez csak az én álláspontom. Ha te nem szereted, akkor beszélj vele, hogy ne csinálja
2016. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most jöttem össze egy lánnyal, aki néha szokott, ezzel nincs bajom talán még én is beszállok mellé. De ha rendszeresen csinálná az idegesítene, de néha belefér.
2016. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, ha szeret letudod róla beszélni.
2016. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!