Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 3 év felhőtlen szerelem után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év felhőtlen szerelem után hirtelen szakítás? Nem értem.

Figyelt kérdés
23/F vagyok és nem tudom megérteni a 18/L exemet hogy 3 évig semmi baj nem volt közöttünk, legalább is úgy tudom. Mindig haza vártuk egymást, megleptem ajándékokkal, szerettük egymást és elmentünk sok helyre és jól megvoltunk.. persze a végefele sok volt a munkám és mondtam neki hogy mostanában fáradt vagyok és nem fogunk tudni sok helyre menni egy ideig. nem tudom ez e a probléma de egyik nap üzenetet kaptam hogy súlyosan beteg az egyik barátom és mondtam a barátnőmnek hogy meglátogatom a haverom az egyik nap amikor ráérek. Ezzel nem is volt probléma mert megbeszéltük hogy ő meg barátnőzik addig. Hozzá kell tennem hogy akivel találkozott lány azzal jó barátságban volt a kapcsolatunk előtt, de úgymond miattam nem tartották a kapcsolatot (a kapcsolatunk felnyitotta a barátnőm szemét arra hogy az a lány csak manipulálja leginkább), de nemrég kibékültek és persze nem állok a találkozásuk ellen. Lényeg a lényeg hogy találkoztam a barátommal és ott is aludtam. Másnap mentem dolgozni, majd az azt követő két nap is dolgoztam, majd hazamentem. Nem lakunk együtt, én a sajátomban, a barátnőm meg az anyukájánál, de szinte mindig együtt voltunk. Aztán úgy kezdődött az egész érdekesség hogy átmentem a barátnőmhöz és mondta hogy szünetre van szüksége mert egyedül szeretne lenni, mondtam neki hogy nem értem de ha ezt szeretnéd akkor legyen... ez a szünet egy hétig tartott, addig otthon voltam és onnan jártam dolgozni, persze néha írtam neki hogy várom hogy újra lássam, stb. Erre meg írta nekem hogy csak akkor írjak ha fontos.. és már akkor nem értettem a dolgot. Nem hiszem hogy lenne más fiúja, mert azért ismerem annyira hogy ezt tudjam, de a hét elteltével áthívott hozzájuk és a kertben mondta hogy már nem szeret úgy mint az elején, és ne haragudjak.. Én ezt nem értem. Egyszerűen azt mondta hogy azért volt a szünet mert küzdött a rossz érzései ellen. Mondta hogy nem én vagyok a hibás, nem rontottam el semmit, csak nem érzi már magát szerelmesnek belém.. Nem olyan mint az elején, de szeret még csak nem úgy.. Azt tudni kell még hogy én voltam neki az első kapcsolata. Kérlek titeket ha végigolvastátok amit írtam akkor a normális válaszokra kiváncsi lennék hogy szerintetek mi ez a helyzet és mit kéne csinálnom, mert szeretem ezt a lányt és vissza szeretném hódítani ! Előre is köszönöm!

2016. ápr. 24. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok elméleteket gyártani, de lehet, hogy az a lány "barátnő" telebeszélte a fejét. Ettől független várj még, lehet, hogy nem tudja mit akar.
2016. ápr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Baráti köröm is mondta ezt, de nem ítélkezem hirtelen, mert lehet hogy nem ez a baj, bár nem kizárt.. Köszi a válaszod! :)
2016. ápr. 24. 23:52
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon fiatalon ment bele a kapcsolatba, általában ezek nem tartanak örökké, mert sokan nem bírnak beletörődni hogy csak egy emberrel vannak életük végéig. Amúgy a rózsaszín ködös szerelem elmúlik egy idő után és van aki ekkor szakít, mert úgy gondolja hogy akkor nem te vagy az igazi. Lehet hogy kell neki egy kis idő, hogy rájöjjön hogy nem bír nélküled létezni, de az is lehet hogy arra jön rá hogy igenis bír. Ha a második történik akkor nincs mit tenni, felejtsd el, nem valószínű hogy valamikor újra összejöttök. Ha esetleg az első lenne, az úgy lehet hogy békén hagyod egy darabig. Ha pár hét múlva nem rohan hozzád, vagy nem nyit apróbb dolgokkal akkor megpróbálkozhatsz valamivel óvatosan, de ha elutasítás van akkor az azt jelenti hogy a második eshetőség történt. (vagy csak nem vártál eleget) Szóval most annyit tehetsz hogy nem keresed egy darabig, nem kommunikálsz vele és reménykedsz. Amúgy lehet igen, hogy a barátnője rásegítette a dologra, de biztos kellett hogy legyen benne kétség az előtt is, szóval szerintem nem kell a barátőre fogni az egészet.
2016. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy az a lány telibeszélte a fejét a hülyeségeivel, és elbizonytalanította.
2016. ápr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen igen ! várok és nem írok semmit és nem keresem de ma rámírt facebookon és kérdezet sokmindent mint egy vallatáson ... hogy hogy vagyok és apum hogy van és mit szólt hozzá meg hogy hogy haladnak a dolgaim, így érezhetően érdeklődik felém és úgy kellett írnom hogy ne boruljak a karjaiba .. azaz kimérten és nem bunkón de egy idő múlva írtam neki hogy most mennem kell és vigyázzon magára, aztán mikor pár órára rá felmentem, ismét rámírt és félek most írni neki.. nehogy kuncsorogjak neki vagy valami.. aztán írta hogy nem baj e hogy rámírt mert nem akar összezavarni, és írtam neki hogy sosem baj, de nem tudok most mit írni.. erre írta hogy akkor nem ír ha nem akarom, erre írtam hogy ahogy gondolod, persze érezhetően nem bunkón írtam mert mosolygós hangulatjelet is küldtem, szóval nem értem.. ír de nem tudom mit kéne ilyenkor lépni, mert úgy érzem nem kéne most egy ideig beszélnünk hogy észrevegye milyen nélkülem..
2016. ápr. 25. 00:08
 6/12 anonim ***** válasza:

ó, szerelem, szerelem, átkozott gyötrelem

szerintem most menj aludni - rendbe jöttök úgy érzem

2016. ápr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
megyek is aludni :D csak nagyon izgat a dolog hogy mi lelte a lányt.. mert nagyon fura nekem ez hogy egyik pillanatról a másikra ezt érzi, legalább is az hogy ez megfogant benne :/
2016. ápr. 25. 00:51
 8/12 A kérdező kommentje:
És persze köszönöm az eddigi válaszokat ! :)
2016. ápr. 25. 00:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy illúzióromboló leszek, de fiatal korban az ember nagyon sokat tud változni. 15 éves kora óta együtt vagytok, és aki 15 éves korban még az álompasi, az lehet, hogy 18 éves korában már egyáltalán nem vonzza. Ez nem jelenti azt, hogy kötelezően minden tini korban kezdődött szerelem megszakad, láttam én már példát rá, hogy valaki 15 éves korában találta meg élete szerelmét. De a veszély fennáll, hogy az életkorral együtt a személyiség is változik.

Az is könnyen meglehet, hogy a barátnő manipulálta, bár én erről annyit mondok, hogy azt lehet befolyásolni, aki hagyja magát. Aki kőkeményen kitart a szerelme mellett, azt lehetetlen ellene fordítani. De erre én azt mondom, akit simán a szerelme ellen lehet fordítani, azt jobb is menni hagyni. Ha valakit valós indok nélkül is el tudnak tőled szakítani, azért nem érdemes küzdeni, hiszen akármikor jön egy agylövése a "barátnőnek", és már megint külön vagytok.

Az sem lenne példa nélküli, hogy valaki pár napot sem bír ki a szerelme nélkül. Neki addig kellettél, ameddig sülve-főve együtt voltatok, mihelyett már - teljesen ésszerű okokból - nem tudtál annyi időt vele lenni, már le is lépett. Ez is egy lehetséges forgatókönyv.

"Szünet" meg gyakorlatilag nem létezik. Ha két ember szereti egymást, akkor együtt vannak. Ha nem, akkor szakítanak. Ha meg probléma van, azt megbeszélik, megoldják, és nem csak várnak, hogy magától megoldódjon. Az, hogy "most egy hétig nem szeretjük egymást, utána meg megint", olyan nincs. "Szünetet" az kér, aki már nem szeret, de nincs bátorsága megmondani. Vagy aki "legálisan" meg akar csalni. Mert ugye az alatt nem voltatok együtt. Nem feltételezem, hogy ő ezt tette, csak úgy kifejtettem a véleményemet a "szünet" nevű dologról. (Na meg ami engem illet, a "csak akkor írjak, ha fontos" címzetű bunkózás után hasonló helyzetben én lettem volna az, aki szakít.)

Visszahódítani meg _szerintem_ értelmetlen. Ha valakivel járok, akkor az tényleg szeressen. Engem, saját magamat, és önmagamért. Ne pedig egy erőltetett alakításért. És tiszta szívből, ne pedig "egye fene, próbáljuk meg" alapon. Akkor is, ha még frissek a sebek, és még mással el sem tudod képzelni az életedet.

2016. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) ment a pozitív!
2016. ápr. 25. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!