Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van ertelme ujra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ertelme ujra kezdeni?

Figyelt kérdés

Baratommal 10 honapja vagyunk egyutt...

2 nappal ezelott megtudta hogy megcsaltam ami meg akkor volt amikor 1-2 hete lehettunk csak egyutt. Nem mondtam el neki mert nem jelentett semmit...es tudom hogy nem kellett volna megtennem (csak egy csok volt!!!)

Aztan egyik ismerosom mondta hogy o latta egy masik lannyal csokolozni meg aznap. Szakitottam vele,de kibekultunk! Aztan utanna megmutattam neki a facebookomat,es latta hogy beszelek egy sraccal (tudott rola)...semmi olyat nem beszeltunk csak kuldtem neki egy kepet(sima kep,nem pucer vagy ilyenek!) mar 1 eve ismerem a sracot:)

Aztan baratom nagyon kiakadt ezen,annyira hogy szakitott velem...elegge csunya szavakat hasznalt ram ami nagyon rosszul esett...es mindez mert egyik haveromnak elkuldtem egy szimpla kepet...

Aztan masnap irt hogy probaljuk meg ujra mert nem tud nelkulem elni stb...de van egy problema: nem bizunk egymasban, viszont nagyon szeretjuk egymast!

Szerintetek van ertelme ujra kezdeni?

17/L



2016. ápr. 19. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm,aki ugyan ebben a cipőben járt.De ő nem adta fel,rengetegszer összeveszett a barátnőjével,de próbálkoztak,kitartottak egymás mellett,aztán egyszer csak minden megszűnt.Már nem veszekednek,2 éve együtt vannak.Én megpróbálnám.
2016. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez biztato:) koszonom!
2016. ápr. 20. 07:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Elöszőr nöljetek fel egy párkapcsolathoz!!
2016. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!