Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiu! Rám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiu! Rám is kacsintott már! Nagyon nagyon teccik nem tudom mit csináljak hogy közeledjen felém?!

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek hogy tetszek neki segiccsetek valahogy. Kérlek titeket segitsetek kérek normális válaszokat

2016. ápr. 25. 19:59
 1/7 eznemlényeges ***** válasza:
Menj oda, kérdezd meg milyen napja van, mi a kedvenc sütije stb. ami érdekel téged , aztán majd ő is kérdez, ha a végén nem hívna el te is elhívhatod.
2016. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Na most tetszik vagy teccik?

Segítsünk vagy segíccsünk?


Tuti kamu 😂

2016. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ne legyél már ijen bunkó kérlek most gyorsan irtam istenem bajod?? Mások is követhetnek el hibákat
2016. ápr. 25. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:

először is, kezdjük az oktatás részével :D

egyszer jól írsz egy szót utána nem, mi van veled?


most a lényeg: ha nem mersz kezdeményezni vagy szeretnéd hogy ő kezdje akkor próbálj helyzetet kialakítani, ha nem tud odamenni mert olyan helyzetekben vagy várhatod a kezdeményezését örökre

2016. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ne a helyes írásommal foglalkozz :P
2016. ápr. 25. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:
tökmindegy mit csinálsz ha normális a tag elküld a francba mert nem szeretik a buta csajokat... normális ember ilyet nem ad ki a kezéből... 1 perc odafigyelni rá... és talán normális válaszokat is kapnál... de így sokkal inkább érzek késztetést arra hogy megkíméljem szegény srácot tőled... és én egy jóindulatú ember vagyok...
2016. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs nem vagyok grammar nazi de... Még nekem is feltűnt.. Pedig általában mobilról írok ezért gyakran ékezet nélkül... De tényleg zavaró nem beszólásnak építő kritikának szánták nem ők a bunkók te küldted el őket... Ezt nem leszolásból írtam csak... Néha figyelj oda ilyenekre hidd el jobban jársz...



Amúgy vannak úgynevezett női jelek.. Pl..:haj babrálás gyakori mosoly vissza kacsintás. Apró de kifinomult ízléses női mozdulatok.. Hidd el a srác venni fogja a lapot... És általában ezek a kis apró dolgok nagyon bejonnek a pasiknak.


17/F

2016. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!