Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 19 éves lány vagyok és 4 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok és 4 éve vagyok szerelmes ugyanabba a fiúba. De ennek a legjobb haverja is kivált belőlem hasonló érzelmeket mostanában. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Akit szeretek 4 éve most nem akar kapcsolatot mert majdnem 2 évig csaja volt és most a karrierjét akarja építeni.. elhanyagol engem emiatt igaz nem vagyunk együtt de akkor is. Ő tipikusan az a fiú akitől érzem h megremegek ha meglátom és egy érintésétől is libabőrős leszek. Nagyon szeretem de elhanyagol ugye.. van viszont egy haverja akivel nagyon jóba van. Nem tetszik különösebben. Kisebb nàlam picivel és fiatalabb is. De sokat flörtöl velem es valahogy jol esik. De nem tudnám szeretni én szerintem... de ugyanugy ha ír örülök és felvidít. Lehet h csak pótolni akarom azt a fiút akit szeretek vagy mi lehet az oka?

2016. ápr. 26. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

keresel mást.. sajnos egy kapcsolathoz két ember kell :)


lehet pót, bármi, ezt neked kll tudnod, benned van

keress olyat, aki nem pót :]

2016. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Most megválaszoltad magadnak a kérdésedet ? Ügyes vagy, tudok hozzá asszisztálni, de itt a válaszod ha nem lenne világos:


"Nem tetszik különösebben. Kisebb nàlam picivel és fiatalabb is. De sokat flörtöl velem es valahogy jol esik. De nem tudnám szeretni én szerintem..."


Amúgy meg tudom tanácsolni, hogy 19 évesen legyél kicsit határozottabb meg okosabb, mert ha így toporogsz, akkor nem jutsz semmire.


Megjegyezném, hogy a szingli életforma is létezik a világon, nem kell egyből pót fiút keresned, ha még ráadásul érzelmek is köznek egyhez. Nyugodj le, légy kicsit egyedül, hidd el minden létező dolog tovább bírja ha nem használják folyamatosan: kocsi, fogak, a kis lelked...

2016. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez, kérdező, minden, csak nem szerelem. Majd ha egyszer valóban szerelmes leszel, igazat adsz nekem, még ha most le is pontozol. Ez van.

Keresd meg álmaid pasiját, minél előbb, annál jobb.

2016. ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!